Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak én gondolom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy a barátomat 3 éve elhívta egy lány egy autóstalálkozóra, és Ő elment. Ennek az autóstalinak volt 3 srác szervezője és ez az 1 csaj, elvileg az egyik sráccal jóban van, mégis a csaj írt rá, jelölte be, mert barátom fotós. Kiakadtam, mert nem mondta hogy a csaj hívta el, és nem értem miért kell egyből visszajelölni, mikor nem is ismeri. Barátom váltig állítja hogy ő mondta hogy a szervező csaj hívta el, én nem emlékszem rá (akkor biztos hogy mentem volna vele.) Elég sok csaj ismerőse van, előttem szerintem mindenkit végigjelölgetett az autós körökből. Nekem ő az első párom, 5 éve vagyunk együtt. Hogy lépjek túl ezen?

23/L 27/F



febr. 6. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Tulgondolod.
febr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Mivel barátod nem akar változtatni ezen hozzáállásán gondold át, hogy ezzel együtt képes vagy őt elfogadni, megbízni benne, avagy keresel mást.
febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Túllépni? Min? Hogy ugyanúgy vannak barátai és szakmai kontaktjai mindkét nemből? Beteges amit csinálsz. Emiatt fogtok szétmenni, nem azért mert félrelép.
febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon beteg vagy. Nem csodálkoznék, ha a barátod nemsokára sikítva fog futni előled.
febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Nőjél fel. 21 vagyok de miattad és hozzád hasonlók miatt gondolják hogy a korosztályunk éretlen.

Nem tök mindegy ki hívta meg? Képzeld az én férjemnek meg van egy lánybarátnője majdnem együtt nőttek fel akkor én meg tiltsam el tőle mert huh lány és miez már. Ezt a hülyeséget... Csak egy programra ment a barátod 3 éve és nem is kettesben voltak. Mit vered érte a hisztit?

febr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fotós! Persze, hogy bejelöl embereket. Ha nem tudsz benne bízni akkor hagyd el, mert ő el fog úgyis.
febr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ad ő neked indokot megcsalásra? Ha ad, mert pl. le se szar akkor szakíts vele azt jól van. Ne nézesd már le magad!
febr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Szakíts vele, nem érdemli meg, hogy ilyen pszichopatával legyen együtt mint te. Nálad csak jobbat talál - nyilván ezzel tisztában vagy, azért féltékenykedsz ennyire. Hulladék.
febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Jesszusom. Ezt nagyon túlgondolod. 3 éves sztori. Mi lenne ha boltba dolgozna? Ott csak férfiakat szolgálhatna ki?
febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Agyilag beteg vagy, kezeltesd magad. Remélem kidob a barátod nagyon sürgősen.
febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!