Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám kideríteni,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni,hogy megcsalt-e?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este nagyon gyanúsan viselkedett, miután összefutott egy haverjával. Értem ezalatt: mikor elment, letargikus hangulatban volt, mikor megjött, madarat lehetett volna vele fogatni, szerelmes dalokat hallgatott ( nem szokott), teljes borotvalkozas itt-ott-amott).


Én ma egész nap dolgoztam. Mikor hazaértem, és kérdeztem milyen napja volt, lerendezte egy " semmi különös"-sel. Láttam rajta, hogy valami nem stimmel. Kérdeztem tőle, beszélt e ma azzal a haverral, azt felelte nem.


Később, mint kiderült, ma annál a havernál töltött másfél órát. Miért titkolja?


A férfi felesége munkanélküli jelenleg és otthon van.

Mindig is láttam a nőn, hogy tetszik neki a párom .


Tiszta ideg vagyok, így nem tudok aludni.

Holnap hogy faggassam ki, vagy hogy kérdezzek rá páromnál, hogy akkor most mi van?

Nyilván beismerni nem fogja, hogy a nőnél volt, ezért valami furfangos kérdéssel akarom csőbe húzni.



Ki hogy csinálná? Vagy mit tenne a helyemben?


Köszönöm a válaszokat és elnézést,ha zavaros!


febr. 6. 23:28
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Az indokolatlan jókedv talán azért lehetett,mert a haver elárulta,hogy nem lesz otthon és akkor szabad a pálya...?

Egymást kergetik a fejemben a kérdések és a lehetetlenebbnél lehetetlenebb elképzelések

febr. 6. 23:30
 2/28 anonim ***** válasza:
38%
Igen, eleg nagy esellyel megcsalt
febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

"Később, mint kiderült, ma annál a havernál töltött másfél órát. Miért titkolja?"

Hogy derült ki? Ha igaz a hír szembesítsd vele.

Kár, hogy már eleve nem bízol benne. Vajon miért?

febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
A haver mit szól ehhez?
febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
En a havert kerdeznem meg elso korben, de semmi kontorfalazas, elmondanam neki, amire gondolsz. Az o valasza lesz az, ami meghatarozo.
febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

Ha nagyon keszülődik, úgy, ahogy máskor nem szokott; megváltozott; elzárkózó veled, akkor sajnos nagyaz esély, hogy csal.


Egyéb jelei is lehetnek: titkolózik, nem veszélget veled, stb..


Ezt meg kell beszélni.

febr. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

"Ezt meg kell beszélni."


Mégis mit akarnál ezen megbeszélni? Annyira aranyos hogy a nők egy nagy része mindenre azt mondja hogy meg kell beszélni:D Megcsalt = meg kell beszélni

Megcsal? = meg kell beszélni

Nem, ezt nem tudod megbeszélni, ha szólsz róla és kérdezgeted csak elrontod és mégjobban oda fog majd figyelni, kérdezz rá a haverjától vagy legyél kreatív és keress nyomokat, telefon, számítógép. Hidd el ha feltűnően gyanúsan viselkedik és egyértelműen titkolózik amit azért érez az ember lánya akkor lesz okod rá, mert ha valóban megcsal akkor a te idődet rabolja és ez éppen elég indok a kutakodásra.

/N

febr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Nem bírtam ki, korán reggel szembesítettem.

Először tagadta, majd elkezdte szépíteni,hogy én annyit kérdeztem, hívta-e és hát nem hívta, hanem személyesen beszéltek.


Mert hogy az autóban észrevette őt és követte hazáig.

Kérdezte, beszéltem -e a feleségével. Nem mondtam semmit, csak annyit kérdeztem, otthon volt e a nő is ( igen).

Kiakadt, hogy én kíváncsi vagyok és miért nyomozok, ne nyomozzak.


Nem is nyomoznék, ha őszinte lenne hozzám, de nem az. Miért kell letagadni egy tényt?!

Aztan előállt azzal, hogy a haverjának gondjai vannak és senkinek nem beszélhet róla, senki nem tudhat róla, a feleség sem.


Itt befejeztem a faggatózást, mondtam, oké, rendben, megértem és lakat a számon. Kicsit meg is nyugodtam.

Picit később villant az agyamba, hogy hisz a feleség is otthon volt, így mi az a titok, amit nem tudhat, mégis otthon volt?

Plusz, ha megkérte a haver a páromat,hogy segítsen,miért azzal a dumával jött,hogy meglátta kocsival és követte hazáig?

Bocsánat,ha zavaros, de egész éjjel alig aludtam és nem tudom, mit higgyek el.

febr. 7. 08:36
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik.
febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy neki, fixen hazudik. Nagyon nem áll össze a képe.:( Sajnos bennevan, hogy megcsalt.
febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!