Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha tudomásotokra jut egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudomásotokra jut egy nőről, hogy megcsalta a palija, de megbocsátotta; akkor máshogy tekintetek utána rá, meg arra a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Én valahogy máshogy tekintek utána rá/rájuk; arra gondolok, hogy akivel félrelépett a hapsi, az mit gondolhat erről a nőről, meg mennyibe nézi magát ez a nő, hogy ráadásul még nyílt dolog ez, és így is vele marad... Ha legalább a kettejük, meg persze a 3. fél titka lenne, az talán más mert kifelé nem látszik a csorbult méltóság; de úgy, hogy mindenki tudja róla mekkora lábtörlő... És így él tovább, hát máshogy tekintek rá.
febr. 8. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a megcsaló félről van meg meg a szeretőről a rosszabb vélemény. Az hogy most ő megbocsájtotta az ő dolga, ha nem panaszkodik miatta. Nem tudni miért bocsájtotta meg. Nem látunk bele. Abba sem, hogy miért csalt a másik fél.A megcsalás mindig gerinctelenebb dolog, mint a megbocsájtás.
febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én erről azt gondolom, hogy mindenki a saját maga helyzetben van, már kívülről sosincs abban, ezért nem is akarom " megítélni", hogy pl egy nő miért bocsájt meg.
febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát igazatok van mondjuk, az egész képet nézve. Eddig csak a megbocsátó nőt néztem, hogy mibe se nézi magát, de az egész kép árnyaltabb, meg mások a bűnösök, nem ő, a igaz. Ő max magának árt ezzel, nem másoknak.
febr. 8. 15:09
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen máshogy. Hogy az egy nagy szar kapcsolat, aki megbocsátja az egy lábtörlő, aki megcsalja az meg nem állt le és továbbra is alázza a párját. Mindkettőt elítélem.
febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

“arra gondolok, hogy akivel félrelépett a hapsi, az mit gondolhat erről a nőről”

És szerinted a feleség mit gondol a szeretőről?

Egyébként ezen csak az elhagyott szeretők gondolkodnak, mert kevésnek bizonyultak ahhoz, hogy meg is tartsák a pasit.

febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel engem ilyen szinten, hogy más mit csinál?

És szerintem a legtöbb ember szintén ugyanígy lesz*rja, csak nem jó helyen kérdezed.

Ismerek én is, nem is egy ilyet, teljesen megertem, hogy inkább megbocsát, mint válás, gyerekekkel/hitellel mi lesz, stb stb... Nem vagyok a helyükben.

febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5.: Az igaz, hogy a feleség is rosszat gondol a szeretőről. De nem feltétlen szeretőről van szó, hanem lehet akár buliban felcsípett, pár-órán-át-látta-egész-életében személyről.
febr. 8. 19:25
 8/14 A kérdező kommentje:

6.: Igazság van ebben, már fentebb is írtam, hogy ha a teljes képet nézzük, akkor más a helyzet. Viszont nem feltétlen jó hozzáállás ezzel takarózni, mert azt üzeni a drágalátos férjének/pasijának, bármit megtehet vele, bárhányszor, bármilyen mélységig. És akkor nem lett volna jobb már előbb meglépni a lelépést, mint később, mikor már még mélyebben megtiporta őt a párja?

Az biztos, sok mindent kell mérlegelni, remélem sosem leszek ilyen helyzetben. De ha lennék olyan helyzetben, hogy megcsal a férjem, és megbocsátok valami miatt, akkor legalább annyi legyen, hogy nem tud róla mindenki. Akkor csak a férjem nézne semmibe, meg a nő akivel lefeküdt, nem még mellé az egész világ is.

Mert most az egész világ szemszögéből vagyok, és bizony furán nézek arra a nőre, aki ilyen lábtörlőként él mindenki előtt. Azt üzeni: "Látjátok, engem meg lehet csalni, engem el lehet árulni még a legközelebbi személyeknek is, nem teszek semmit ez ellen, és készen állok rá, hogy bármikor újra megtegyék ezt velem." Ez meg nagyon gyenge, tiporandó személyre utal. 4-es is így van ezzel a válasza alapján.

febr. 8. 19:31
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan már.

Aki többször hagyja, hogy a férje megcsalja, az egyszerűen valószínű, hogy más nézeteket vall, mint te. Ő nem tartja ezt akkora tragédiának/árulásnak. Az, hogy emiatt te rögtön lenézed, az a te problémád és rólad árulkodik nem arról akit megcsalnak. Bár én sem értek ezekkel a dolgokat egyet, de nem bánom, ha más nőknek ez oké.

Ha viszont egyszer történt meg, ott sok dolgot lehet megbeszélni, menteni a házasságot. Ez meg pláne nem értem miért elítélendő.

Nagyon kihegyezed a megcsalt félre a dolgot, amit valahogy sehogy sem értek.

febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzek benned kérdező valami frusztrációt? Valahogyan érint téged ez a téma? Mert ha nem, akkor miért utálod ennyire a megcsalt és megbocsátó nőket?

Nekem az is furcsa, hogy neked attól még rosszabb a szitu, hogy ha más is tudja, és mit gondolnak. Ha titok marad, akkor még éppen elmegy. Tehát téged nem csak a megcsalás ténye zavar, hanem hogy mások mit gondolnak? Ez elég furcsa.

febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!