Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jártatok már úgy, hogy elhagyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy elhagytátok a párotokat a szeretőtök miatt, majd a szerető átvert?

Figyelt kérdés

Tudom, egy barom voltam. Előre leszögezem, nem sajnáltatni jöttem magamat.

Elhagytam a családomat egy másik nőért. Utólag rájöttem, hogy nem is számítok neki semmit, mellettem még vagy három pasija volt.

Feleségemet folyton szidta, csak annyira vak voltam, hogy bókogattam...

Azt hiszem megtanultam a leckét....

Nyilván a feleségemet hagyom, azt mondta tönkretettem az életét, nem fogom visszakönyörögni magam, válófélben vagyunk.


Jóvátenni már nem tudom a történteket sajnos.


febr. 9. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus példája a két szék között a földre, nem olyan ritka eset ez sajnos.
febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Huuu, ugye nem az a kérdező vagy?? A fiatal csajos?
febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 sajnos igen...

#2 ez az első kérdésem ezzel a témával kapcsolatban.

febr. 9. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, oké, azt hittem a nagyjából 1600 válasznál járó kérdező vagy. 😁
febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sejtem kiről beszélsz.
febr. 9. 23:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En meg nem. De atlagos sztori
febr. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerencsére nem. De nem sok híja volt, csúnyán koppantam volna. Ha csak eszembe jut, kiráz a hideg.
febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nyilvan szr volt a kapcsolat. Nyilvan megerte az a rovid egyutt toltott ido a fiatal novel. Menj tovabb.
febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Belinkelnétek az 1600 válaszos kérdést?



Kérdező, ezt mist jól elQrtad. De kérlek innentől ha haver barát ismerős ilyen szituban van ne biztasd..

febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyan ez törtent velem. Sokaig ugy gondoltam a karma visszaüt- es megerdemlem. De amit a szeretöm tett velem, ahogy becsapott es a szemembe hazudott, mögöttem szeditett egyszerre 3-4 nöt az sokkal durvabb volt,mint amit en tettem.
febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!