Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja a barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja a barátnőjét ilyen korai szakaszban?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, a kapcsolat semmilyen szakaszában nem elfogadható a megcsalás.


Van egy munkatársam, kb 2 éve van a barátnőjével de kb fél éve csalja. Egyik csaj el mondta, hogy vele csalja.

A csajt nem érdekli, hogy foglalt, szerinte nem az ő felelőssége a barátnő és a srác kezdett ki vele, ő meg belement. Tudom, érdekes emberek vannak. -.-


Nekem mégis az nem fér meg a fejemben, hogy viszonylag friss a kapcsolatuk, azért 2 év az még az eleje, simán rózsaszín ködnek kellene lennie.

Az sem érthető, ha 5-10-20 év után csalja meg az egyik a másikat, na de 1.5-2 év után?



febr. 12. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert ilyen a jelleme. Csak a saját farkának a kielégítését tartja szem előtt. Sok ilyen van.
febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzi ugy, hogy le kéne kötnie magát.
febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Mert gyávák és jellemtelenek, volt dolgom ilyennel. El is hagytam azonnal, ők összejöttek, most egymást nyírják ki éppen.
febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De aki tudja magáról, hogy ilyen akkor ne legyen komoly kapcsolata, hanem éljen a farkának.

A barátnőt nem ismerem, csak képen láttam facebookon, mert a sráccal ismerősök vagyunk, mint legtöbb munkatársammal. Ott láttam azt is, hogy a srác családja találkozott már a barátnővel, szóval ebből is az jött le nekem, hogy komoly kapcsolat. Ezek szerint csak a csajnak komoly.

febr. 12. 09:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek is úgy vannak többségében vele, hogy nekik is kell a fix pina a nem fixek mellett. Ritka az amelyik képes belátni, hogy nem túl szép dolog átvernie másokat, ha már egyszer neki ilyen a személyisége és inkább marad szingli. Ha mind belátná, aki ilyen típusú, sokkal kevesebb kapcsolat, házasság lenne, mondjuk válás is. És azt is be kell látni, hogy amíg ennyi könnyen átverhető nő van, ill. struccpolitikát folytató, addig ezek a faszik jól fognak élni. Hiszen nincsen semmi ami miatt érdemes lenne változtatni magukon.
febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

"Nekem mégis az nem fér meg a fejemben, hogy viszonylag friss a kapcsolatuk, azért 2 év az még az eleje, simán rózsaszín ködnek kellene lennie."

amúgy fél év szokott lenni inkább az a 2 év

febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Engem az első naptól csalt az exem😅
febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

2.válaszoló: pedig házasság is szóba került, de igazad lehet, ettől függetlenül lehet komolytalan a srác, hiszen házasságokban is előfordul megcsalás.

Körülöttem is sok a megcsalt, tesóm, 2 barátnőm, engem is megcsalt egy exem, szüleimnél is volt 10-en éve stb...

Másfél év után viszonyba kezdeni...Jesszusom, ha gondja van szakíthatna, itt még az sincs, hogy a sok év meg gyerekek meg hitel stb. Nem laknak együtt se. Most távkapcsolatban vannak, de néha hazajár a barátnője.

Én személy szerint nem hiszek abban, márcsak tapasztalat alapján is, hogy jól müködő kapcsolatba beférkőzhet egy 3.

De ez csak az én tapasztalatom.

Szegény csaj, komolyan. :/

febr. 13. 18:11
 9/14 Senior Séf ***** válasza:
81%

nem hiszek abban, márcsak tapasztalat alapján is, hogy jól müködő kapcsolatba beférkőzhet egy 3.

----

És honnét tudod, hogy ez egy jól működő kapcsolat? Megsúgok valamit. A kapcsolatok 98%-ában nem a megfelelő felek vannak együtt. Innen nézve pedig borítékolható a megcsalás.

febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jó igazad lehet, kívülállók nem tudhatják mi folyik más kapcsolatában.

És igaz, mi pl exemmel 8-9 év után valahogy már nem illettünk össze, nem fejlődött velem, és a végén meg is csalt.

De a végére már nem is titkoltuk, hogy egymás agyára mentünk, mégse léptünk. Csak amikor megtudtam, hogy megcsalt. Nem volt nehéz, rossz hazudozó volt.

febr. 13. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!