Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a férjnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a férjnek?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptember óta kavar a férjem az egyik kolleganőjével, decemberben már minden is megtörtént, eljöttem a kislányommal.

Sokáig nem is foglalkoztam vele, hogy mi van velük, nyilván tudtam, hogy folytatták.

Kaptak már anonim fenyegető üzenetet is, rám gyanakodtak, nem én írtam. Több ember is tud a dologról.


Pár napja valaki anonim írt a nő férjének, hogy mi van a háta mögött. Azt írta, hogy sejti, de nincs bizonyíték.

Természetesen én vagyok ezzel is meggyanúsítva és meg is fenyegettek, ha megtudják, hogy én voltam, akkor bajban leszek. Saját férjemtől ezt hallani nyilván nagyon rosszul esett.


Tudom, nem kellene ebbe energiát fektetnem, de már elegem van ebből az egészből. Undorító, belevonták a csaj gyerekeit is, az már túlzás.


Már mondtam, hogy vagy vállalják fel vagy tartsák titokban, mert így folyamatosan embereken áttaposnak és emberek érzéseivel játszadoznak.


Nem êrzem, hogy nekem kéne pontot tenni a dolog végére, de elég volt, féltem a kislányomat, a gyerekek a legnagyobb vesztesei a történetnek.

Ti mit tennétek a helyemben?


febr. 12. 12:57
1 2
 1/11 Grizesteszta ***** válasza:
92%

Pont az tenném, amit Te tettél is. Ott hagytad a férjed , neveled a gyereked, beadod a válókeresetet. A többi nem a Te dolgod. Nem Te nyomtad fel őket a férjenek( remélem, tényleg nem te) ezért ezt nem tudják rád bizonyítani.


Amit mondanék a saját férjemnek, az nem az, hogy 'vagy vállalják fel vagy tartsák titokban', hanem az, hogy sokan tudnak róla, bárki lehetett, rajtad kívül. Neked viszont nem érdeked, hogy felnyomd a nőt, nem is tetted, de ha nem hagynak békén, akkor elmégy a rendőrségre a fenyegetettség miatt, mert nem érzed biztonságban sem a lányodat, sem önmagadat. ( erről a beszélgetésről legyen hangfelvétel, vagy még jobb, ha írod és azt elmented.)


És itt ki is szállnék az ügyből.

febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Te mit éreznél a férj helyében? Akarnád tudni? Én már csak a fenyegetések miatt is megmondanám.
febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mivel fenyegetőznek a gerinctelen férgek, így legalább lesz okuk is.
febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NTBS ***** válasza:
87%
Igen. Joga van tudni!
febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég hülye a másik férj ha neki bizonyíték kell azok után, hogy te elköltöztél miattuk a férjedtől. Mégis milyen bizonyíték, látni akarja ahogy csinálják? Szerintem pedig mond el. És nekik is elmindanám, hogy itt lett elegem belőlük, ha nekik nem elég, hogy elmentem, szabad utat adtam nekik hanem még fenyegetnek akkor igenis kitálalok és egyúttal elmegyek feljelentést is tenni a rendőrségre. Ha semmit sem tesznek de legalább már lesz egy nyoma, hogy fenyegettek, már voltam ez miatt a rendőrségen vagyis bármi történik velem már rögtön képben lesznek ők is.
febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Imádom, mikor a megcsaló feleknek áll feljebb,meg fosnak ha kiderül. Legalább vállalnák be hogy oke akkor ez van...
febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám. Voltam hasonló helyzetben ott is elmondtam, mondjuk ők nem szakítottak hanem pont hogy összeházasodtak, de nem is az volt a célom, hogy ne legyenek együtt.
febr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy a férjed még téged fenyeget. 😂

Csinálj mindenről hangfelvételt és képernyőfotókat az üzenetekről és küldd át olyan személynek, akiben bízol, vagy töltsd fel a felhődbe.

febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Férjem 32, én 29.

Valaki megoldotta a kérdést és elmondta.

febr. 13. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!