Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a feleségem bugyi nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleségem bugyi nélkül jött haza, akkor megcsal?

Figyelt kérdés
Van persze egy sztorija, de eléggé sántít a dolog. Mennyi az esély hogy megcsal? Aki átélt már ilyet, egyáltalán, mi adhat okot arra, hogy elhagyja a bugyiját?
febr. 12. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Ha a sztori szovevenyesebb, mint a megcsalas, akkor occam borotvajat javaslom.
febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Hogy jön össze a bugyi elhagyása a megcsalással? Szerintem inkább valami egészségügyi baleset történt, ami miatt levette és kidobta.
febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a sztorija?
febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
A megcsalás hol adna okot rá, hogy elhagyja a bugyiját? Vagy a feleséged mentálisan kihívott, hogy nem tud dugás után felöltözni? Eleve hogy derül ki, hogy bugyi nélkül ment haza? Jaaa, úgy, hogy ez is valami kitalált, nem túl átgondolt kamu.
febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem valószínű.
febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Hát ha annyi a sztorija, hogy valahogy eltűnt, akkor lehetséges, azért azt nem olyan könnyű elhagyni, hiszen normál esetben nem veszi le. De azért vannak olyan esetek, ahol hihető lehet. Pl. úszni volt és csak visszaöltözésnél vette észre, hogy nincs meg. Én egyszer egy fél pár zoknit hagytam el így, valószínűleg az egyik öltözőben maradhatott, lehet leesett és nem raktam be a táskámba, utólag meg már nem lett meg. De az is lehet, hogy összevérezte, azért vette le és utána sikerült elhagyni valahogy stb. De ezek azért specifikus esetek, az nyilván nem hihető, hogy reggel még abban ment dolgozni és mire hazament, valahogy elpárolgott. Ha nincs normális magyarázat, akkor tényleg az a valószínűbb, hogy megcsalt.
febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg későn ért wc-re és barna csíkos lett a bugyi, amit egyszerűbb volt kidobni
febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kéne mi a története
febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Velem pl már volt, hogy úszni készültem, ezért alapból fürdőruhát vettem fel. Bugyit meg elfelejtettem magammal vinni, úgyhogy jöhettem haza nélküle.

Hogy a feleséged megcsal-e azt nem tudom.

febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha megcsalt volna, valószínűleg kiemelten figyelt volna, hogy ne bukjon le, tehát pont a bugyiját vette volna vissza először. Ezért is valószínűtlen, hogy megcsalt
febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!