Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha az ember nem ismeri sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember nem ismeri sem magát, sem minden élethelyzetet 100%-osan, akkor hogyan jelenthet ki olyat, hogy ő sosem csalna meg senkit?

Figyelt kérdés
Hogy van bátorságod?
febr. 13. 20:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Lehet nem 100%-osan ismerem magam, de legyen mondjuk 90%. Illetve volt már néhány kapcsolatom, van tapasztalatom. Az már elég ahhoz, hogy tudjam magamról hogy van bennem alapvető emberség. Ha benned nincs, az a te bajod.
febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Eléggé szkeptikus vagyok azon kijelentésedet illetően, hogy 90%-ig ismered magad. Nem feltétlenül rólad van most szó, hanem arról, hogy a hétköznapi ember eljuthat-e egy ilyen szintű megismerésre.

Talán még a nagy gondolkodók mint Nietzsche, Kant vagy

Rousseau sem ismerték magukat ennyire.

febr. 13. 21:11
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Olyat sosem jelentenék ki hogy sosem csalnék meg senkit, csak azt hogy xy-t - jelen esetben a jelenlegi férjem - nem csalnám meg. Ezt ki merem jelenteni.
febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#3


A nagy csalódások okai a nagy kijelentések.

febr. 13. 21:17
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Pedig egyszerű. Eddig sose csaltam meg senkit, pedig két 10+ év hosszú kapcsolatom is volt (egyik ebből házasság). Most már lassan közelebb vagyok az 50-hez, mint a 40-hez, nem keresek társat, tehát jó eséllyel már nem is lesz kit megcsalnom.

Tehát kijelenthetjük, hogy úgy fogok meghalni, hogy soha nem csaltam meg senkit.


45N

febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, te nem véleményekért jöttél ide, hanem kötekedni.
febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
#4 bocs de nem értem. Nem csalnám meg a férjem. Milyen "nagy csalódás oka" lenne ez a kijelentésem? Mi ez az értelmetlen hülyeség?
febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
#2: bennem például legalább annyi önismeret van (lehet, hogy ez kevés, nem tudom), hogy BIZTOSAN tudjam: amennyiben ilyesmit tennék, zsigerileg olyan szinten megundorodnék magamtól, hogy az öngyilkosság közeli állapotba juttatna. Úgy látszik, kérdező, te el sem tudod képzelni, milyen az, amikor valaki meghasonlik.
febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, értjük, te megcsalnád a párod, nem kell mást is belerángatni, meg úgy csinálni, mintha mindenki bűnös lenne.
febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a saját jellemét ismeri az ember.

Tudod, hogyan viselkedsz bizonyos helyzetekben.

Ha becsületes vagy akkor is, ha az számodra rövid- vagy középtávon a társadalomban és a közvetlen környezetedben is hátrányos, akkor kijelentheted, hogy sosem csalnál meg senkit.

febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!