Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nőként mi lenne a legmegalázób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi lenne a legmegalázóbb, ha kivel csalna meg a párod?

Figyelt kérdés
febr. 16. 13:35
A kérdező szavazást indított:
Egy barátnőmmel
Egy nővel, akit utálok
Egy idegen nővel
Egy prostituálttal
Egy férfival
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra rendben van a nyitott párkapcsolat, viszont a barátnők így is tabu, úgyhogy az bántana a legjobban.
febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs annál szemetebb dolog, mikor a húgával, nővérével csalja meg valaki a másikat. Utána jön a "legjobb" barátnő.
febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Csak férfivel engedem meg. De azzal meg nem akar.
febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Számomra az volt a legmegalázóbb, hogy megcsalt egy idegen nővel, majd elhagyott érte. Nem sokkal később velem akarta csalni a nőt🤣
febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel, nekem a megcsalás ténye a megalázó.
febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a legmegalázóbb az volt, amikor a húgommal csalt meg az ex-barátom. Olyan gyomron vágást még soha nem kaptam, mint tőlük. A húgommal a mai napig nem vagyok emiatt jóban, és ez már 8 éve történt.
febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

3-as, te mit szólnál, ha a férjed az apáddal csalna meg.Esetleg hosszabb távon?

Megtörtént .

febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a "megalázó" szót használnám rá.

Ettől függetlenül a barátővel való megcsalás esne a legrosszabbul, mert ott a pasi mellett a barátnőben is csalódni kell.

febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bárkivel.megcsalás eleve megalázó.de a volt férjem a hugommal csalt meg.igy 2 emberbe csalódtam.nagyobb volt a csalódás meg a fájdalom.azóta egyikkel se beszélek.az ilyet testvérnek se lehet nezevni
febr. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!