Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha csók után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha csók után viszketni kezd a szájpadlásom akkor állhat megcsalás a háttérben?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyok együtt egy sráccal és eddig nem voltak gyanús jelei, 1 hete (amióta legutóbb nálam volt) alakult ki nálam egy ajakherpesz, és viszket a szájpadlásom kegyetlenül. Előfordulhat esetleg efféle szándék? Vagy csak bemesélem magamnak?

febr. 18. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ez semmire nem bizonyíték, bármitől lehet.
febr. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Hat nem biztos
febr. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Psycho ***** válasza:
100%

Uhh, ez nagyon meredek következtetés 🤔

Nem azt mondom, hogy 0% az esélye, mert lehet, hogy 0,01 is megvan...


A herpeszt máshogy is el lehet kapni, ami sokkal kevésbé "drasztikus". Simán lehet pl., hogy egy herpeszes után ugyanabból a flakonból ivott valamit.


Szerintem nem érdemes rögtön a legrosszabb forgatókönyvre gondolni, pláne mindössze ennyiből.

febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha herpeszes vagy neked kéne a legjobban tudni hogy mikor mitől jön ki meg mitol nem
febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A herpesz vírus mindenki szervezetében jelen van. Zovirax kenőcsöt vegyél rá a patikában, egy kicsi tubus egy kis üveg védőtokban van, évekig elég, nekem évente kétszer előjön a herpeszem, bekenem vele amikor még csak apró hólyag és 3-4 nap alatt visszahúzódik teljesen.

Amúgy meg csóktól simán kaphatsz torokfájást is, csomó féle baci van minden ember szájában.

febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!