Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg akartam csalni, és szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akartam csalni, és szakított? Van még bármi esélyem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sajnos meg akartam csalni az ex barátnőm. Nagyon szégyellem azóta is, és fáj, hogy emiatt már nincs mellettem. Végül nem csaltam meg, mert lebuktatott, de neki már maga a tény is elég volt, hogy meg akartam tenni, amit teljesen megértek. Ez történt kb 2-3 hónapja, azóta nem hallottam felőle, le is tiltott mindenhol.. Főleg azért sajnálom rettenetesen a történteket, mert nála jobb embert nem igazán ismerek. Hatalmas szíve van, odaadó, iszonyú rendes mindenkivel, szóval egy nagyon pozitív személyiség. Ezek mellett gyönyörű, mégis van tartása, nem kalandozik, ő a tökéletes nő számomra. Tudom, hogy hatalmas hibát vétettem, és bármit megtennék, hogy vissza tudjam csinálni.:( Az a baj, hogy sose voltam hűséges típus, az előző barátnőimet is nagyrészt megcsaltam, ha éppen adott volt a lehetőség. Tudom, egy patkány vagyok, de elkezdtem járni pszichológushoz, hogy fejlesszek magamon. Ez a párkapcsolatom tökéletes volt, soha nem veszekedtünk, imádtam a lányt, a szex is vele volt a legjobb, tényleg nem lett volna semmi okom megcsalni, csak tálcán kínálkozott a lehetőség. Amikor szakítottunk nagyon szépen váltunk el egymástól, nem volt semmi ordítozás, trágárkodás/szidalmazás, végig kulturáltan beszéltünk. Ez is jól tükrözi, hogy milyen harmonikus volt a kapcsolatunk. A végén egy szenvedélyes csókkal köszönt el, azt mondta, hogy többet nem látom. Kifejtette, hogy számára a hűség és az őszinteség a legfontosabb, és én egyik sem voltam vele. Rögtön kidobott, nem is gondolkodott a megbocsátáson, pedig ténylegesen nem csaltam meg soha. Nagy az önbecsülése, olyan határokat húz meg és tarttat be, amit másoknál még nem igazán láttam. Azt mondta, hogy nála a megcsalásnál nincs második esély, ne is kérjem. Pedig tudom, hogy szeretett és nagyon odavolt értem, mert 100%-ot beleadott a kapcsolatba, mindig a kedvemben járt, magát szorította inkább háttérbe, csakhogy a kedvemre tegyen, szenvedélyes volt, és még hosszan lehetne sorolni. Ezért sem értem, hogy most hogy tud velem ennyire rideg lenni és ilyen szinten elvágnia magától.

Egy biztos, még egy ilyen nőt nem fogok találni. Van bármi esélyem még nála? Ha akarnám, meg tudnám oldani, hogy “véletlenül” találkozzunk, csak nem tudom mennyire lenne vevő rám. Mit gondoltok?

33F és 26N



febr. 19. 18:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
Nulla esélyed van és ez így helyes. Had éljen boldogan egy ptkány nélkül. Legalább nem kell rettegnie, hogy mikor rakod be másnak és mit viszel haza neki.
febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
97%
Meg ne sértődj, de idióta vagy. Mindezek után, amiket leírtál, 33 évesen nem tudsz uralkodni magadon? Szívből remélem, hogy ez a lány soha többé nem áll veled szóba. És senki más sem. És akkor csodálkozunk, hogy a nők így állnak a férfiakhoz 🤮🤮🤮
febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd a pcsába, maradj egyedül. Nem tudsz a farkadra görcsöt kötni. Ösztön állat szintjén élsz. Ez nem való egy normális kapcsolatba.
febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%
Jó szimata volt a csajnak😁 Hogy buktál le te agytröszt?
febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát apám, ki mit vet, azt arat.



Nem kéne csodálkozni.


Ez a csaj már mint modta, nem vesz vissza, de ha vissza is venne, nem lenne jó kapcsolat.



Lehet így is élni, hogy kefélsz össze-vissza, de akkor nyitott kártyákkal. Szerintem neked ezek szerint egy poly kapcsolat jobban testhezállna, keress olyat, aki szintén így akad élni.


Ez mondjuk nem az exed lesz.

febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan nem bízik benned, hiszen ha már meg akartad tenni, akkor várható, hogy később mégis megteszed.
febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem fektesd meg a pszichológusodat is, az a tuti! 😂
febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
66%

"Ez történt kb 2-3 hónapja, azóta nem hallottam felőle, le is tiltott mindenhol.."

Ha még azt sem tudod mikor történt pontosan és egy lépést sem tettél másnaptól kezdve, hogy megbocsásson és visszaszerezd, akkor te csak szexpartnernek használtad őt a kapcsolatotok alatt is.

Ezután tedd máshova a farkad!

febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

#4 meglátott egy beszélgetést, amiből egyértelműen lejöttek a szándékaim. Sajnos azt is letagadtam, hogy lenne barátnőm.😞 ezt nyilván csak azért tettem, hogy a másik nőnél legyen esélyem, amúgy meg mindig mindenki előtt büszkén felvállaltam.

#8 de tudom pontosan, azért kb-t írtam, mert 2-3 hónap között van, de nem telibe a 2 között. Ha annyira érdekel, 2 hónapja és 12 napja szakítottunk, remélem most boldogabb vagy.

febr. 19. 18:55
 10/44 anonim ***** válasza:
91%

Létezik etikus non-monogámia.


Keress egy olyan embert, aki szintén poly, és akkor tudott dolog, hogy mindkét félnek lesz több partnere és ez nem probléma.



Itt az volt a görény dolog, hogy olyat akartál ebbe belerángatni, aki monogám kapcsolatot akart.

febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!