Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok, megcsalhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megcsalhat?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves párkapcsolatom.nagyon szeressük egymást.mindent megbeszélük.jó a szex,szenvedélyes is a kapcsolatunk.de tegnap mostam a nadrágjait és találtam a zsebébe egy kotongumit.a furcsa az hogy én fogamzás gátlót haználok.szóval gumit csak az elején használtunk.rá kérdeztem hogy ez micsoda.azt volt rá a válasza hogy az még régi.na de azt a nadrágját renceresen mosom.munkásnadrágja.ha régről felejtette bent.már észre vettem volna.hülyének néz.én vagyok paranóiás szerinte.mi a véleményetek.hogyan tudnám kideriteni hogy mivan.mit tanácsoltok?
febr. 19. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Egy felelősségteljes férfinál mindig van gumi.
febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű.
febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csal téged.
febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Azt nem tudom megcsalt e már de tervében van illetve lát rá esélyt, így inkább van nála. Persze az is lehet, hogy már megtette és készül a következőre.

Így vagy úgy de nyugodt nem lennék a helyedben. Az pedig, hogy az a gumi öreg... Ja, persze.. Mert egy öreg gumit az emberek hordoznak a zsebükben.😁😁😁

febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének néz.
febr. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bírom az ilyen pasikat. Ott van feketén fehéren a bizonyíték,és lehazudják a csillagokat az égről. Te is nagyon jól tudod,hogy gubanc van. Most ha azt mondanánk,hogy tuti régi a gumi,nekünk elhinnéd? Nem hiszem,mert akkor ez a kérdés sem született volna meg.

De hogy mit tudsz tenni? Ha történt megcsalás,vagy ha eddig nem,én kiadnám az útját. Egyértelmű,hogy szándékában állt megtenni. Lehet most visszavesz,jobban odafigyel,de te bizonytalan leszel,ami kihat a kapcsolatotokra,és akkor majd emiatt fog megcsalni. Nagyon maximum,ha tényleg eddig bem volt ilyen,ülj le vele,és őszintén mondja meg,hogy miért akart megcsalni. Ha valami nem jó,meg lehet beszélni. Nem kell egyből félrejárni.

febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha veled nem gumizik… Most öszintén még vele vagy? Ugy dobtam volna ki…
febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!