Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kiéhezettek (másként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kiéhezettek (másként nem tudom megfogalmazni) a férfiak kapcsolatban is?

Figyelt kérdés
Nem egy foglalt férfit látok tinderen. Engem is csaltak meg úgy, hogy napi 3-4 együttlét mellett, csak úgy falt engem szóval nem is értem. (Hozzátenném kondizott a srác minden nap, volt tesztoszteron gondolom bőven). Neki mindegy volt, hogy kivel (szőke,barna, cigány, néger, kövér, férfiasabb, nőiesebb) egyszerűen nem értem és nagyon sok ilyet látok. Még az őrültségeibe is belementem az ágyban

márc. 1. 02:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy nem igazán volt kapás, mert kurv4ra nem írtak neki vissza, de tudok egy-ket megcsalasarol
márc. 1. 02:03
 2/21 A kérdező kommentje:
Rendesen vadászott, meg volt őrülve. Kellettem neki én is ha nem napi 4x,akkor egyszer sem, a régi lányokra is ráírt, ott volt a tinder, akkor az utcán leszólított lányokat fényes nappal, este szórakozóhelyeken. Csajozós praktikák videókat gyártó felhasználókat követett. Az eszem megáll. Bárhová ment neki onnan kellett valaki és mindig elrontotta, mert csak lefeküdt velük. Egy értelmes kapcsolata nem volt, én voltam neki a leghosszabb a 2 évünkkel. Most lesz 29 éves
márc. 1. 02:08
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Megvolt a mese. Mi a kerdés?
márc. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez azért volt mert lőtte magát. A tesztoszteron injenkciótól pontosan ez szokott történni.
márc. 1. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
A pasiknak nem a stabilitás biztos kapcsolat az érték. Hanem a p.na mennyiség.
márc. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Se a nő, se a férfi nem értenek egymáshoz. Egyik fél sem meri/tudja kimondani, mire is lenne szüksége. Talán ezért. Sosem elég senkinek sem semmi sem.
márc. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahol mondani kéne hogy hűségre van szuksége az egyik félnek az már alapbol gáz 6.
márc. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Egy nő kapcsolatot akar, biztonságot nyugalmat.

Egy pasi binát!

60 éves a férjem, az is bolond. Jöttem be a korházba 10 napra mert majd besz@rok a fájdalomtól, utolsó este kérdezi nem lehetne valami?

De úgy hogy tudja h fetrengek a fájdalomtól….

Hihetetlen. Hogy ennyi esze vagy

márc. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Részvétem kérdező! Nem is értem hogy mentél bele vele kapcsolatba, mikor már eleve ilyen volt mindig is! Mert azt ne add be, hogy közben változott meg!

Ha pedig 2 évig kihúztad ezt vele úgy, hogy közben ezt mind tudtad, akkor te sem a legélesebb kés vagy a fiókban.

márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 mikeXxX ***** válasza:
100%
Èn is edzem de a teszto az egy baromság egyrèszt szó szerint idióta lesz tőle valaki másrèszt torzul a szemèlyisège is de amint abbahagyja a cerka is megy vele a levesbe ! Mi ebből a tanulság nem kell olyan emberrel foglalkozni aki nyomja a sok szart magába èn inkább èvek alatt èpítettem fel az izmokat de nem is lettem egy faxkalap ! Jobb emberismeretre tegyèl szert ès ha valaki megcsal azonnal szakítsál vele ennyire egyszerű az a baj hogy ti is elvakultan nèztek valakire miközben egy forintot nem èrő emberről beszélünk. 44f
márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!