Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan birkózzak meg a lelkiis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birkózzak meg a lelkiismeretemmel?

Figyelt kérdés

18 éves nő vagyok, párom 23 éves férfi.

Vagyonőrkènt dolgozik 24/48-ban, és mellette az egyik pihenő napján elmegy 12-ben egy gyárba maszekolni általában. Elég keveset vagyunk együtt, nekem gerinc problèmám vany és bőrbetegségem, párom jobbnak látta ha inkább itthon tevékenykedek ahelyett hogy én is güriznèk. Eddig anyukámnál laktunk, de szép szóval is páromat kizsigerelte anyagilag feszt, és a tesóimat kellett dajkálnk 0/24.

Amint betöltöttem a 18-at elkötöztünk álmaim albèrletèbe, szép, tágas, nagy... Az árát is megkérik, 180 havonta.

A lényeg, hogy mivel elég keveset tudunk beszélni így tettem egy nagy hibát. A napokban felkeresett egy exem. Az elején beszélgetésnek indult, utána elhívott kávézni. Ott elcsattant egy csók... Utána már feljött hozzám és megtörtént. 3 hete zajlik ez napi szinten, ha szégyen, ha nem. Sajnos nem tudom mit tegyek, félek ha megszakítotom exemmel a kapcsolatot, akkor kitálal a páromnak.


márc. 7. 11:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%

Ide is vezethet, ha valaki háztartásbeli lesz. Jut ideje random exekkel kefélni.

Ezt valószínűleg mindenhogy bukod, ha kiderül. Márpedig kifog előbb-utóbb, aztán mehetsz vissza pesztrálni anyádhoz a gyerekeit. De ha szerencséd lesz, akkor a pasid lúzerként fog viselkedni és továbbra is maga mellett tart.

márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
😭😭😭😭😭😭
márc. 7. 11:16
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem szakíts mindkettővel és költözz haza anyádhoz. Segíts neki és vigyázz a tesódra, az való még neked, nem párkapcsolat. Nem tudsz felelősségteljes döntést hozni, utólag már kár keseregni!
márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%

Evvel már sehogy. Ritka hulladéknak kell lenni, hogy a párod gürizik kettőtökre, te meg viszonzásként megcsalod.

De hát egy mai modern nőnek ez már jár ugye, biztos megtalálod ehhez is a fórumot, ahol ennek ellenére a férfiakat hibáztatják.

márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg az ő hibája egyrészt. Nemi nem elég az 550 ezres fizetés. Neki 800 kell.
márc. 7. 11:21
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

"Utána már feljött hozzám" - jól értem, hogy a pároddal közös otthonotokba?

Nem a lelkiismeretedről van szó, mert az nincs, csak félsz valamitől (főleg a lebukástól).

Mit akarsz igazából?

"félek ha megszakítotom exemmel a kapcsolatot, akkor kitálal a páromnak"

Vállald, amit akarsz, akit szeretsz. Te másoktól függsz. Miért? Ők tartanak el? Gyermeksorsban kiszolgáltatott vagy?

márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Sosem fogom megérteni, hogy mi értelme, hogy képes valaki olyannal kapcsolatban lenni aki helyett mást kíván.
márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%
Rohadjon meg mert bátorkodik jövőt teremteni és tenni azért, hogy nektek a legjobb legyen. Nyilván az ő hibája az is, hogy abban az albérletben baszol mással, amit ő fizet. Írhatod a 100 sírós fejet, senki nem fog sajnálni. Legalább annyi legyen benned hogy elhagyod, szorgalmas felelősségteljes pasi és ilyen okádék riherongy jutott neki, mint te. Azzal tudsz enyhíteni a bűntudatodon, ha ma szakítasz vele és holnaptól már nem mérgezed tovább az életét.
márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%

"árát is megkérik, 180 havonta"


Ezt fontos volt megjegyezni 😅 Amúgy még egész olcsón kaptátok, ha szerinted.... tágas.


"félek ha megszakítotom exemmel a kapcsolatot, akkor kitálal a páromnak"


Előbb kellett volna gondolkodnod. Mostmár vagy kockáztatsz, vagy bevallod és lesz ami lesz és kidob, mint macskát 💩ni. Meg is érdemelnéd.

márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, de esküszöm felfordul a gyomrom tőled. A párod szétdolgozza az agyàt érted, miattatok, a jövőtökért. Eltart, hogy neked jobb legyen, erre te hogy hàlálod meg? Azonnal félrebszol. Csodálatos. Van szád, szólhatsz neki, hogy figyelj már Józsi, elhanyagolsz, vállalj kevesebb munkát! Aztán, ha az se használ, akkor fogod magadat és kilépsz a kapcsolatból. Neeeem. Neked marha kényelmes az, hogy eltartja a pcsádat, fizeti álmaid albérletét és marhára unatkozol. Én lassan 2 éve vagyok itthon a gyerekkel és tudod mit csinálok? Nem félremegyek, hanem tanulok! Hogyha visszamegyek dolgozni, én is 700-800 ezer nettót tegyek a családi kasszába, mivel az én férjem is azt csinálja amit a te párod - szétdolgozza magát, de én nem tudom elnézni ezt. Szakíts mindkettővel, növessz gerincet és menj el dolgozni! Akkor nem lesz energiád napi 8-12 óra munka után félrekefélgetni!
márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!