Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Engem is meg fog csalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem is meg fog csalni?

Figyelt kérdés
A párom mióta velem van ( 2,5 éve) nem volt buliba a haverjaival, mert sose tudták összehozni. Viszont mesélte, hogy a feleségét is rengetegszer megcsalta ezeken a helyeken, mert ez szerinte mikor a buliba fekszik le mással, nem is megcsalás csak jól érzi magát azzal a lánnyal és ennyi. Kétszer engem is megcsalt de ezt nem ismerte be ( engemet régebbi lány haverjaival) de biztosra tudom telefonos üzenetekből amiket véletlen láttam meg anno. De annyira szeretem ezt elnéztem neki. Most viszont hétvégén menni fognak buliba és nyilván nem tilthatom meg neki de már most ideges vagyok, hogy hány nővel fog megcsalni. Megígérte hogy nem csal meg de ezek után higy tudom mindig ott csalta meg a feleseget nem tudok hinni neki.
márc. 10. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés elképesztő!


Nem is hiszem el, hogy valós sztori. Mármint, hogy létezik olyan ember (mindegy a neme), hogy annak ellenére, hogy csalfa a párja és megcsalta az exét és még őt is, hogy aggódik azon, hogy újra megfogja ahelyett, hogy kirakná a f*nébe.

márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valós sztori, nem jó dolgomban találok ki ilyeneket!🙁 de annyira szeretem, hogy hinni szeretnék neki
márc. 10. 16:17
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy kamu. Ennyire senki se lehet hülye.
márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok:


Ha valós az egész, akkor sajnálom, hogy nincs önbecsülésed. Hogy őt jobban szereted mint saját magad. 🥺

Majd kidob téged amúgy ha lesz más a láthatáron, akivel több lesz az egész, mint kufirc. Várd meg azt a pillanatot, de ne úgy állj aztán az ismerkedéshez, hogy az összes férfi hűtlen féreg. Jó?

márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hinni akarsz neki akkor higgyél. Aztán majd kiderül jól tetted e. Szerintem ha inni fog, oldódnak a gátlások amik nála úgy sincsenek valami magas fokon, tehát ígéret ide vagy oda, a buli hevében meg néhány feles után ha lesz ott olyan nő aki neki tetszeni fog akkor nem hiszem, hogy eszébe jut mit ígért neked. De hát ne legyen igazam. Egy ilyen embernek, ilyen múlttal csak akkor hinnék, hogy hű marad ha nem lennének ott nők.
márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Ha elèg emberrel lefeküdt èletèben,akkor màr nem fogjàk èrdekelni a többiek. Illetve helyinfon is figyelheted buliban ès utàna,ha megosztja veled.
márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog csalni, igen, mert ő ilyen. Figyu, ha mindenképpen kell neked ez a férfi, akkor el kell fogadnod, hogy ő ilyen. Nem tud érted megváltozni, mert nem miattad vagy az exe miatt hűtlen, hanem a személyisége ilyen.
márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztosra veheted, hogy eztán is meg fog csalni. Ő ilyen, és ezen aligha tud majd változtatni. Hiába szereted, de idővel megsokallod.

Ffi.

márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen ebben a kitalált kérdésben szereplő pasi az aktuális barátnőjét is meg fogja csalni.

A kérdés egyébként teljesen valótlan. Képtelen vagyok elképzelni hogy valaki ilyen mocsári zsurló szintjén létezzen.

márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Ott a válasz a leírásodban. A buliban dugás nem megcsalás, mert csak jól érzi magát más lányokkal. Tehát nem fog megcsalni, csak dugni fog és boldogan megy haza hozzád. A te önértékelésed már kevésbé stabil lábakon áll, ha ez neked megfelel.
márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!