Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért érezte ezt ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezte ezt ?

Figyelt kérdés

A pasim nője, aki mint kiderult mar előttem is megvolt a baratomnak, csak titkosan, mert a nő házas volt, mint kiderult, abban a hitben zsongott az agya, hogy őt a pasim jobbnak tartja mint engem es hogy azt hiszi, hogy ő az igazi.

A pasimnak volt meg egyeb tiktos szexkapcsolata mas hazas, vagy szingli nőkkel is, de ez a nő azt hitte hogy egyedüli titkos “szerelem” , vagy nem erdekelte, nem tudom, de a lenyeg, hogy roppant büszke volt arra, hogy engem csal a baratom vele es hogy ő úgy érezte, hogy milyen ellenállhatalan, hogy baratnő mellett jár hozzá a pasim.

Miert volt ilyen biztos magában es örült ennek?


márc. 10. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a párod hitegette?
márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mivel hitegette, mikor a nő volt házas es esze ágában sincs válni
márc. 10. 17:53
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudod?
márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ez a legfontosabb, mikor rommá csalt a csávód? Hogy a másik mit gondolt vagy mit nem…
márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező rájöttem a válaszra:


Azért, mert igazából te voltál a szeretője hiszen téged később ismert meg mint őt.

márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom, a nő nem akar válni. A pasim meg egy eladósodott munkanelkuli, miatta nem akarja otthagyni a luxust
márc. 10. 17:59
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés volt az első "válasz". Na de most adtam talán hasznosabb választ neked.

A párod volt neki a szeretője, de te neki voltál hiszen őt régebb óta ismeri.

márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő azt hiszi magárol ha egy masik nő pasija rámászik hogy akkor ő jobb mint a másik nő.

Gyakran rá is mennek egymás pasijára a nők egotuningból is csak hogy ő nyer e rivalizációs versenyt.

márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha en tudtam volna róla, nem megyek bele a kapcsolatba. De a pasim megjatszotta nekem a szingli, hős szerelmest, aki nagyon egyedul van es aki rám várt. Még sírt is
márc. 10. 18:05
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegy? Dobd ki!
márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!