Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, hogyan kiviteleztètek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan kiviteleztètek exetekkel?

Figyelt kérdés

18N vagyok :3

Párommal együtt élek, de nem az igazi vele.

Újra találkozgatni akarok exemmel de nem tudom hogy kikéne kivitelezni? Tudom nem túl erkölcsös dolog


márc. 10. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy első lépésként szakítasz. Még szinte gyerek vagy, abszolút semmi értelme egy rossz kapcsolatban maradni, és még rosszabbá tenni.

Aztán inkább keress egy újat, az ex gondolom nem véletlenül ex.

márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt fejjel simán elköltöznék, hogy ne törjem össze a szerencsétlent. Csak utána kezdenék rossz döntéseket hozni. Tiniként meg volt, hogy becsúszott néha az ex is, úgy hogy kapcsolatban voltam, viszont a teher akkora volt, hogy végül muszáj volt vallanom, hogy a szülinapomon megcsaltam, nyilván nem vallottam be az összes félrelépést, már a srác nevére sem emlékszem, de a fájdalom az arcán amit láttam, az megviselt egy életre, 15 éves sztori, még mindig élénken él bennem.
márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Lépés: Növessz gerincet.

2. Lépés: Dobd ki a párod.

3. Próbálj meg vissza menni az exhez.

4. Ha van igazság a földön még akkor az ex nem fogad vissza.

márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy a két szék közül a pad alá fogsz beesni!😌
márc. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi gátol meg abban, hogy szakíts a mostani pároddal, akit nem is szeretsz?

Növessz gerincet, szakíts a mostani pároddal és nyugodtan találkozgass az exeddel, már ha az szóba áll veled.

márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Te max L vagy, N semmiképp xd
márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!