Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Boldog kapcsolatban megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog kapcsolatban megcsalás?

Figyelt kérdés

A minap a legjobb barátnőm sírva mondta, hogy a barátja kb fél éve csalja. 2 éve vannak együtt, még nem laknak együtt.

Lebukott, meglátott egy üzenetet a telóján ami gyanús volt neki.

Totál ki van akadva, folyton azt hajtogatja, hogy boldogok, soha semmi gond nem volt, ha volt esetleg akkor a barátja nem mondott semmit, így nem érti mi vitte rá.

Én is úgy láttam, hogy a srác szerelmes, mindig puszilja, öleli, kedves, odaadó,törődő.

Nemrég volt a barátnőm szülinapja is ahol többen meg lettünk hívva, ott is egyértelmûen látszott mennyire szereti.

Vagyis most így utólag nézve már nem olyan biztos.

A srác nem tudott értelmes magyarázatot adni, csak bizonygatta szavakkal, hogy szereti meg ez a sok maszlag.


Azóta is azon kattog mit rontott el, miért nem elég jó neki, hogy hozza rendbe. Én mondtam neki, hogy gondolja át, hogy biztos vele akar e maradni ezek után.

Mivel eddig nem jött rá miért van/volt viszonya fél évig, ezért én is elgondolkodtam, hogy tényleg előfordulhat e boldog, mûködő kapcsolatban megcsalás/viszony?

Nincs gyakori fiókja a barátnőmnek, így megmutatom majd neki a válaszokat.



márc. 20. 11:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontott el semmit, csak egy féreg a pasija. Akkor rontja el, ha nem dobja ki.
márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus pasis dolog, hogy ha van lehetőség meghúzni egy nőt, akkor sok férfi nem hagyná ki a lehetőséget, még ha csak egy kaland erejéig is. Átéltem én is ezt, boldogok voltunk, ráadásul a pasi évekig vágyakozott utánam, mielőtt összejöttünk, olyanok voltunk mint két tini, aztán mégis megcsalt egy 20 évvel fiatalabbal, csak mert volt rá lehetősége.
márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Mint kiderült, a srác egyetlen egy nővel járt össze fél éven keresztül.

Azért mondjuk egyszeri megcsalás is durva, főleg másfél év után, hisz viszonylag friss kapcsolat.

Mondtam neki, hogy bárhogyan is nézzük, a srác nem szereti, hiába mutatta ki, hogy mennyire az. Nem akarja elhinni, hogy nem szereti.

márc. 20. 11:58
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Háát márpedig ha valaki szeret, akkor annak fontosabb a kapcsolatunk és az, hogy ne bántson meg, mint a változatosság vagy az akármilyen fétisek, vagy tudjisten, miért járt félre így. Az tuti, hogy a pasi max jó színész, de nem szerelmes. Nekem is volt egy exem, akiről meggyőződésem volt, hogy halálosan szerelmes, egyik nap még a közös jövőről beszéltünk, másnap meg szakított, mert a saját(!) elmondása szerint is már csak megjátszotta magát az utóbbi hónapokban. Legalább meg nem csalt, de azért így is eléggé fájt, mert én szerelmesen nyilván semmi jelét nem láttam, de a barátnőim sem, amikor együtt láttak minket, szóval van ilyen. Intsen búcsút neki, majd jön olyan, aki nem töri össze a szívét.
márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan személyiségtípus, amelyik folyamatosan vágyakozik az új és izgalmas után. Ez nem arról szól, hogy a barátnőd kevés / nem elég ilyen-olyan-amolyan. Egyszerűen csak állandó és x idő után nem adja az ismeretlen spontán izgalmat.

Ez nem mentesíti a csávót az alól, hogy egy gerinctelen féreg, de talán így könnyebb lesz megértenie a baratnodnek és nem magában keresi a hibát. Rakja ki, mert az ilyen csak addig sajnálja és tanúsít megbánást amíg nem érzi a pozícióját a kapcsolatban újra biztosnak, utána pedig mindig lesz újabb csaj, akinek nem tudott ellenállni. Annyi lesz a különbség, hogy óvatosabb lesz, nehogy lebukjon.

Ne adja fel, mert vannak monogám, tisztességes és érző szívű férfiak, csak meg kell találni és megválogatni kivel áll le az ember.

Sajnálom és kitartást kívánok neki!

márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

"A minap a legjobb barátnőm sírva mondta, hogy a barátja kb fél éve csalja. 2 éve vannak együtt, még nem laknak együtt."


Már sok pár ilyen idő után együtt él, sőt korábban.

Fél éve hűtlen hozzá szóval nem szerelmes, nem szereti és nem tiszteli.


Egyébként 2 év után lehet kijelenteni úgy ahogy, hogy szerelemről van szó két ember között. Addig fellángolás az egész. Ha 2 év után is szereted a másikat, elfogadod hibáival együtt és tervezzel akkor vagy szerelmes ami aztán vált át szeretetté, vagy keveredik bele.


A fiú érezhette úgy egy ideig, hogy szerelmes volt belé, mert a fellángolás csalóka. De kiderült, hogy mégse az. Féregség amit csinál szóval hagyja el minél előbb, akár ma ha jót akar magának a barátnőd.

márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

Igen van. Boldognak hittem annó a kapcsolatom. Egy év után csalt előszőr amire évekkel kesőbb drült fény. Maradtam, mert hazugságnak adta be. Végig sok más csajjal is csalt. Nyomorult ember. Minden csak a szakítás után derült ki. Egy életre gyanakvást és a teljes bizalom hiányát verte belém ez a történet mert a sok év alatt ami rengeteg idő volt (nem írnám le direkt mert ciki) olyan fèlelmet ültetett belém, hogy jómagam vagyok rottyon ez miatt azok után is, hogy elengedtem már rég ezt a dolgot.

Rúgja pi*cs*án a csávót mert nem lesz jobb, hiába ígérget fűt, fát, bokrot. Aljas a viselkedése úgy ahogy van

márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem beszélik meg, neked itt mi a szereped, semmi sem múlik rajtad.
márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen csalhat egy férfi akkor is ha szerelmes. Barátom rajong az élettársáért. Hogy ring a csípője amikor tereget stb. Kis dolgokról tud sokat beszélni csillog a szeme amikor az adott nőről van szó. Mégis volt /3 éve/ mellette viszonya. Túl sokat várt el az imádott nő. Barátom belerokkant volna ha nem jön az életébe egy munkatársnő aki viszont érte rajongott. Ez adta neki a plusz energiát, hogy teljesíteni tudja az elvárt feladatot. Aztán mikor elkészült kiadta az útját a szeretőnek.
márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
9#jól bevètted a férfinemet mert a baràtod, de egy nyomorék pasi ő is mert csalta.
márc. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!