Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan férfi is aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi is aki ugyanúgy “foglalkozik” a feleségével miközben megcsalja? Az ilyenek akkor miért csalják meg őket?

Figyelt kérdés
márc. 22. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Létezik. Én is voltam ilyennel. Ő azért csalja meg a feleségét, mert hatalmas a libidója, ahhoz egyedül az asszony kevés + a változatosságra való igénye miatt. De ügyesen intézi, diszkrét, nyoma sincs ennek a házasságán, teljesen jól bánik a feleségével, odateszi magát a gyerekei nevelésében és a házimunkában is. A házasságuk tizenx éves, a kapcsolatuk talán már 20 is, sosem volt hűséges, egyébként a korábbi barátnőihez sem.
márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Persze. Kell otthonra a nő, aki ganézza őket.
márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sok jó színész van, nő is, férfi is.
márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2

Az már régen rossz, ha az egyik fél egyedül veszi a nyakába a ganézást.

márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt,nemcsak ugyanúgy foglalkozik hanem esetekben túlkompenzál.
márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
ALAP! Ha lenne feleségem és megcsalnám, biztos minden részletre figyelnék
márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Arra értettem amúgy hogy ugyanúgy le fekszik a nővel értitek
márc. 23. 01:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, és sok olyat hallottam hogy párhuzamosan otthon is igyekszik "túlteljesíteni" az ágyban lelkiismereti okokból.
márc. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Arra értettem amúgy, hogy ugyanúgy lefekszik a nővel, értitek."

Tán féltékeny vagy a feleségére? Vagy mi az?

márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán vannak ilyenek. A házasság nekik státuszszimbólum, mutatják magukat a remek család családfőjeként, még esetleg egotuning is nekik az, hogy megadnak a családnak mindent... közben azért, mert nagyobb az igényük a szexre, mint a feleségnek, vagy mert "a változatosság gyönyörködtet", félrejárnak.
márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!