Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismerősöm férje fent van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősöm férje fent van Badoo-n. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Álnéven van. Ki van írva, hogy kapcsolatban. Státusz, csevegés... de pl. a gyerekeit letagadja.

Nem tudom, mit tegyek. Lehet, hogy megbeszélték, hogy az ura Badoo-n cseveghet nőkkel? Tudvalevőleg ez egy társkereső.



márc. 23. 06:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem a te dolgod.
márc. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Lehet,valaki visszaél a képeivel...
márc. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se keveredj bele, az ő dolguk.
márc. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy visszaélés.

Csak azt tudom, hogy a férje nővére éveken át csalta a férjét több férfival... talan az alma nem esik messze.

De ha csalja, akkor hogy hálálja meg, ha egyszer kiderül, hogy tudtam, de nem szóltam?

márc. 23. 06:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit, az ismerősöd házasélete nem tartozik rád.
márc. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miből derülne ki, hogy tudtál róla?
márc. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Hogyha jóban vagy a feleségével megkérdezheted. Én örülnék, ha barátaim elmondanának ilyet.
márc. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Süssél palacsintát, aztán fald be. Előbb-utóbb úgyis lebukik a hűtlen fasz, de ebben miért is kellene neked résztvenni?
márc. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
En szeretném tudni.küldd át a parjának a kepernyőképet rola. Aztán ő majd eldonti neki ez belefér e.
márc. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Én elvárnám, hogy egy nőtársamban legyen annyi empátia, hogy ha meg tudja akadályozni hogy szétcsalva, átverve, megalázva éljek még hónapokig, évekig, akkor megtegye. Mi az hogy mi köze hozzá? Ha elesik melletted egy idős néni nem segítesz, mert semmi közöd hozzá és majd amúgy is feláll magától?
márc. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!