Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem alaptalan az aggodalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem alaptalan az aggodalmam?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő. A volegenyemmel 7 éve vagyunk együtt, mindketten harmincas eveink közepén. Kb egy hónapja tok más célból belenéztem a telefonjaba és megláttam pár ki fotózott képernyőt ahol a volt munkatárs nőjevel beszélget. Ekkor érdeklődtem de elhesegette a gondolataim (nekem is van pár fiú kolléga akivel szoktam csevegni, de ilyen semleges dolgokról)

Na most a kisördög bennem maradt és csak nyomoztam tovább és napi szinten beszél a kolléganő el és már olyan stílusban mintha én nem is léteznek. Ilyeneket irt hogy jó hogy a te hangod hallom először mert a csaj küldött hanguzenetet, meg hogy hiányzik neki egy nagybetűs no az életéből. Ilyenek…többször bement a munkahelyére kávézni. Teljesen kivagyok, eddig nem adott okot aggodalomra és nem is tudok napirendre térni efölött.

Nem tudom, hogyan szembesithetném mert ez nekem már nem fér bele. Nem azzal van a gond hogy van no barátja hanem ezzel az egésszel. Nem akarom megvárni h majd egyszer közölje hogy ennyi volt van más, de ilyen könnyen nem is akarnám elengedni a dolgot. Fizikai megvsalas biztos nem történt. Mitevo legyek?


márc. 23. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Szó szerint leírta, hogy hiányzik a nagybetűs nő az életéből - tehát szeretné, hogy legyen ilyen, mert te nem vagy az a számára. 7 év nagyon hosszú idő, de abba bele fogsz roppanni, ha hagyod, hogy valaki így bánjon veled. Aki bánt, az nem a barátom, tehát a partnered sajnos nem a barátod. :( Sok erőt kívánok neked.
márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Teljesen össze vagyok törve. Eddig tényleg azt hittem, hogy minden rendben…
márc. 23. 19:45
 3/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen fájdalmat okoztak neked. Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy adj magadnak időt, akár pár hetet is, amíg eldöntöd, hogy mit akarsz, és utána szembesítsd, ha szembesíteni akarod.


Saját tapasztalat alapján az a nehéz ilyenkor, hogy az ember nagyon szeretne valami olyan magyarázatot kapni, amivel egy csapásra kiderül, hogy nincs is semmi probléma, és ilyenkor teljesen a másik fél erkölcsein múlik, hogy ezt kihasználja, vagy felvállalja a tetteit. Ezért tanácsolom azt, hogy juss döntésre, hogy ne legyél kiszolgáltatva egy olyan ember jóindulatának, aki bántott:


- Ha vele akarsz maradni, gondold át, hogy milyen feltételeknek kell teljesülnie, hogy olyan párkapcsolatban élhess vele tovább, amiben neked is jó

- Ha el akarod hagyni, azt a döntést is hozd meg előzetesen


Ennyit tudok csak tanácsolni, ami a legfontosabb szerintem, hogy úgy alakítsd a dolgokat, hogy az a te hosszútávú békéd szolgálja. Kitartás!

márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
márc. 23. 19:56
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hűha! Most még pont időben vagy, hatalmas szerencséd van hogy nem mentél hozzá. Ha van egy kis eszed, márpedig van, akkor extra gyorsan légy őszinte magadhoz. Megszületett ez a kérdés benned, teljesen jogosan! Csajszi! Megszólalt a vészcsengő a fejedben, a női megérzésed és a lelked szólal fel most hogy ez így nem oké. Ha szembesíted, akkor tagadni fog, győzködni hogy te vagy h*ülye, hogy rosszul gondolod, és mindenáron be akarja majd etetni veled hogy semmi sincs köztük stb. Ne hagyd meggyőzni magad! Legtöbbször az szokott lenni hogy szembesítésnél bolondnak néz, tagad, tiltakozik, vagy időszakosan óvatosabb lesz, ígérget, hazudozik, bőséges a választék még. Ezen sajnos nincs mit megbeszélni. Nem tisztel téged mint nőt, a határaidat semmibe veszi, megtiport és megalázott, hazudott neked, elhitette veled hogy minden rendben-tehát még jó színész is volt. Mi kell még? Tiszteld magad helyette, fogd meg magad és költözz el, haggy egy cetlit az asztalon hogy elköltöztél, és tégy ki egy ezrest a következő egy órás menetre a nőcijével. Annyi pont elég lesz rá. Tudom hogy furcsa, nem túl szokványos, de te ne alázkodj meg, emeld meg a fejed. Adj esélyt magadnak egy boldog kiegyensúlyozott életre, egy megbízható embernek, de ne egy ilyennek! Légy erős, drukkolok Neked!
márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy felelőtlen,éretlen pöcs.Ne hagyd magad kihasználni.Sokkal jobb vagy te tőle.
márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez bukó.
márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem alaptalan. esküszöm, amúgy ezek a pasik tudat alatt le akarják magukat buktatni. minek kell ezeket a beszélgetéseket screenshotolni? hihetetlen. saját maga ellen gyártja a bizonyítékot, mert túl gyáva ahhoz, hogy borítson mindent. aki tényleg meg akarja őrizni a párkapcsolatát, csak mellette vágyik egyik kis izgalomra, flörtre, egotuningra stb, az extra óvatos, eltüntet minden jelet, lenyomozhatatlan appokon keresztül kommunikál. ez meg elmenti a beszélgetéseket...istenem... ráadásul semmi garancia nincs arra senkinél hogy a párja egyszer véletlenül valamiért nem néz bele a telefonjába, erre sosem lehet alapozni.
márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Na most hol vannak azok akik itt nyomatják, hogy neki ne nyomozzon senki, mert ki lesz dobva, meg alacsony önbecsülés bla bla
márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9.


Nőről van szó, ha nem tűnt volna fel.

Ilyenkor nem csak az ő telefonjában lehet kutakodni, lehet a haverjaiéban, 24 órás megfigyelést elrendelni, mindent 😂

márc. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!