Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbűnhődök érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbűnhődök érte?

Figyelt kérdés

Másfél éve váltam el 39 éves nő vagyok. 3 gyermekemet én nevelem, az apjuk megcsalt, 16 évnyi házasság után. Nagyon megviselt, főképp hogy a baratnőmmel tette. De így ennyi idő után,azt mondom jól tette, mert nem voltunk jol, nagyon nem! Talpra álltam, munkahelyet cseréltem, ahol együtt dolgozom egy férfival. Nagyon tetszik, de ezt nem adtam a tudtára csak 1 ev utan kicsit reszegen elszoltam magam, egy ceges bulin. Mivel házas és 3 gyermeke van, ez nem helyes. Történt közöttünk csók, beszelgetünk neten, telefonon. Ha meglatom nagyon jó érzés tölt el, szeretem ha a közelemben van. Igazából nagyon jól haladok affelé, hogy szerelmes legyek.Szerintem kölcsönös a szimpátia. De! Nem tehetem azt hogy összejövök vele, én nem akarom senki házasságát tönkretenni. Tudom hogy lehordotok majd ezért, én is ezt tenném...

Volt valaki mas, egy ferfi, aki elhivott randira, rendes ember, rendezett háttérrel, gondoltam elgogadom a meghívást,hátha eltereli a figyelmemet a tiltott férfiról. Párszor találkoztunk, és lefekudtem vele... végig a házas férfi járt az eszemben, hogy megcsalom. Sírtam is ez miatt annyira rosszul érintett, ezen magam is meglepodtem. Az uj pasi nem annyira érdekel,nincs közös témánk, nem vagyunk egy hullámhosszon, csak adtam neki egy eselyt...de nem hinném hogy jobb lesz ez! Volt valaki hasonló problémával? Leirnatok hogy lett, hogy jöttetek ki belőle?



márc. 24. 19:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Hát erre csak annyit tudok írni, hogy hagyd békén ÖRÖKRE MINDKETTŐ férfit és ha túllépsz a nős férfin akkor ismerkedj SZINGLI/ELVÁLT férfiakkal.
márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%
a jó isten megbüntet titeket
márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

Attól függsz kiben/miben hisz az ember. Én a karmában, úgyhogy nem büntetésként veszem fel a megcsalást, a házasságrombolást hanem igazságszolgáltatásként fel amit adsz azt kapsz alapon. Nem biztos, hogy téged is megfognak újra csalni, de szenvedni biztos, hogy fogsz még többet mint most és persze a jövő életedben is elő fog jönni amit tettél.

Lehet más szerint a pokolba kerülsz, vagy semmi se lesz veled.

Tényleg a függvénye kiben/miben hisz az ember.

márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem érthető, hogy független, egyedülálló anyaként vágytál a szeretetre, más kérdés, hogy nem a legjobb személyt választottad... Ettől függetlenül nem ítéllek el, csak annyit javaslok, hogy akivel most randizgattál, azt hagyd, a nős férfi meg először is bizonyítson, aztán ha nem lép semmit érdemben, akkor őt is jobb útjára engedni szerintem! Elsősorban legyél jól, utána lehet esélyed normális kapcsolatra egy facér emberrel.
márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
38%
A karma és társai szöveget meg nem lövöm el, szerintem nem erre van most szükséged!...
márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%

Igen, voltam hasonló helyzetben. Házasként belekeveredtem egy viszonyba egy szintén házas emberrel. Én soha nem akartam tönkretenni a családját, az enyémet sem. Csak élvezni a jót….

Hát a helyzet az, hogy én vagyok, aki szenvedek, mert egy idő után ez felőrli az embert. Az állandó titkolózás. A feleség és gyerek, amikor megjelenik a munkahelyen…. A gyors és lopott idő a szexre a poros irodában…. A hétvégék és az ünnepek nélküle… majd a másik nő… akivel szintén keverni kezd a hátam mögött….

Hogy mit érzek most?! Nem lehet leírni…. Minden hazugságon alapuló nem etikus kapcsolat romboló, pusztítja a személyiséget…. Soha többet!!!!

márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha foglalt férfi felé nyitsz, fájni fog, nevezetes úgy, hogy "megbűnhődsz érte", mivel valószínűleg csak egy menetre akar, másképp nem lenne ugye felesége.


Amikor meg már érzelmeket táplálsz, sokkal nehezebb valakit elfelejteni, mintha már az elején megálljt parancsolsz, jövőben érdemes erre odafigyelni, rengeteg fájdalmat spórolsz meg. Furcsa, hogy 40 évesen ezt nem tudod.

márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

fuh mit fogok most kapni... :D én hasonló helyzetben vagyok, nincs gyerekem, szingli vagyok. Belemennék, mint állat. Bele is fogok, csak kerüljünk még egy kicsit közelebb. Én is próbáltam elfelejteni, túltenni magam, nem ment. Le akarok vele feküdni mindenáron. Párkapcsolatot nem akarok vele, mert az biztosan nem működne, de laza szexkapcsolatban benne leszek. Majd megunom, aztán el fog múlni a vágy is. Közben pedig továbbra is ismerkedni fogok, ha jön egy nála jobb, vagy esetleg olyan, akivel párkapcsolat is szóba jöhet, akkor dobom. Addig is legalább jól szórakozom. Ha jó a pasi, szerintem ne hagyd ki. ;) Csak akkor tudsz túllenni rajta, ha megunod.

Elnézést kérek minden feleségtől, tudom tudom, majd a pokolra jutok. /nem vagyok vallásos :D /

márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

#8:


Ha lefeküdne veled az én párom csak szívességet tennél nekem, megszabadulnék tőle, tudnám, hogy nem hozzám való. Kellenek f@rokéhes ribizlik és pin@éhes hímribizkik az élethez. Nyugodj meg, én hálás lennék érte ha olyasmi fordulna elő.

Az más kérdés, hogy ha aztán a te férjed csalna meg téged te mit éreznél, vagy akár elhagyna érte mert szerelembe esne...

márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%

9, rendben, én örülök, ha segíthetek ott, ahol tudok :)


képzeld, gondolkodtam ezen sokat, hogy mi lenne, ha velem tennék ezt. Tudod mi lenne? Úgy sem tudnám megállítani. Akkor valószínűleg nem működött jól a kapcsolatunk, amihez én is hozzájárultam. Ha szerelmes lenne másba? Az ellen sem tudnék mit tenne. Ezt nem tudom irányatani. Akkor ennek így kellett lennie, ők valószínű jobban összeillenek, hozzám meg más való. Eleve úgy éltem mindig az életem, hogy soha nem egy másik ember volt az életem alfája meg omegája. Kiheverném, élném tovább az életem, és kapcsolatba kezdenék mással. Nem omlanék össze, mert nem rá alapoztam az életem. Kellően reziliens lettem az évek alatt, biztosan túlélném. És tisztában vagyok vele, hogy ez megtörténhet velem is. Igyekeznék megtenni mindent hogy jól működjön a kapcsolat és ne kerüljön rá sor, de ha ő valamiért meg akar csalni, akkor megfog. Ehhez a 3. félnek semmi köze nem lesz.

márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!