Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Velem csalta meg a menyasszonyát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem csalta meg a menyasszonyát?

Figyelt kérdés

Legénybúcsú volt, külföldi férfiak jöttek Budapestre szórakozni. Találkoztam velük egy bárban, szimpatikusak voltak mind, elkezdtünk beszélgetni. Azt mondta a vőlegény, hogy 10 éve van együtt a menyasszonyával, de már többször is megcsalta. Kérdeztem, hogy ez nem zavarja a párját? Azt mondta, hogy van köztük egy “megállapodás” miszerint félrekúrhatnak mindketten házasságig, csak a másik félnek nem szabad róla beszámolni. Ez a menyasszonyra is ugyanúgy vonatkozik, azzal fekszik le elvileg akivel akar, csak részleteket nem mondhat a másiknak. Láttam a vőlegényen, hogy bejövök neki, nekem is bejött ez a probléma, ekkor még semmi nem volt köztünk. Itt voltak 1 hetet Budapesten, szinte mindennap elhívtak valamerre, pl éjszakai fürdőzés, lövészet, kocsmatúra stb. A hétvége felé közeledve, egyre közelebb kerültünk egymáshoz a vőlegénnyel és a távozásuk előtti napon sajnos lefeküdtem vele.. csalódtam magamban, mert extrém hűséges típus vagyok, soha nem csaltam meg senkit, valamint mások kapcsolatába sem rondítottam bele eddig. Aki foglalt, az számomra tabu. Amint megtörtént a dolog már bántam, hiába csajozhat a vőlegény ELVILEG, azt sem tudom ez mennyire igaz, simán lehet, hogy csak kitalálta, hogy könnyebb dolga legyen megfektetni.

Nem tudom mit tegyek, szarul érzem magam a történtek után. Vélemények a helyzetről? Esetleg volt valaki hasonló szituációban?



márc. 25. 16:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Az ő kapcsolatuk nem a te dolgod. Ha te független vagy, akkor szexeltél egyet, ennyi. Nincs miért rosszul érezned magad.
márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
azert erzed magad rosszul mert annyira meg sem jott be a szex sem olyan volt mint gondoltad.. egyedul az tetszett neked hogy kulfoldi és masabb a viselkedese a magyar ferfiakhoz kepest.. Aki nagyon felkelti az erdeklodeset egy embernek ott nincs megbanas.
márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Előbb kellett volna gondolkodni...
márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Noren1989 ***** válasza:
13%
Kivàlllllló sztori, incikém.
márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Extrém hűsegés típus nem vagy, hisz az első pròbán elbuktál. Ami történt, megtörtént, lépj tovább.
márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

Az ő kapcsolatukhoz tényleg semmi közöd, ha nem veled, mással csalta volna a menyasszonyát, szóval emiatt ne emészd magad. Egy kapcsolatban a benne szereplőknek kell hűségesnek lennie, a harmadik fél (te) nem befolyásolja a dolgot, aki csalni akar, az csalni fog akkor is, ha te nem állsz kötélnek. Márpedig itt nagyon akarta a dolgot a fickó, ha már minden lehetőséget megteremtettek neki a haverjai, hogy hívtak téged ide-oda, stb, szóval ez egy tudatos törekvés volt a részéről, nem a szenvedély hevében elkövetett hiba. Nem is véletlen, hogy az utolsó napra sikerült úgy alakítania az eseményeket, hogy lefeküdj vele...


Az viszont megállapodás nélkül is igaz, hogy mindenki azzal fekszik le, akivel akar, ha arról a párja nem tud :D Szóval ha igaz, ha nem, amit mondott, ez semmiben sem különbözik egy sima, egyszerű, gerinctelen hűtlenségtől.

márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#5 nem az első “próbán” buktam el, előtte már 620 ezren bepróbálkoztak nálam, akkor is amikor kapcsolatban voltam.:) soha senkivel még egy csók sem volt.

#6 köszönöm, jól esett, amit írtál. Kicsit jobban is érzem magam.😊

márc. 25. 18:15
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
#5 A kérdező semmilyen "próbán" nem bukott el, nem neki van párja. Egy ilyen helyzetben a legkevésbé hibás fél a harmadik. Nem ő van párkapcsolatban, ő nem tartozik felelősséggel senkinek.
márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

A magyar nőket így se tartják sokra. Sok kulfoldi jön ez miatt mert hírük van a magyar nőknek.

Ezen ne edd magad.

márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Megesik az ilyen, nekem is nagyon ritkán jön be valaki, de nyilván annak párja van, hát miért ne...
márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!