Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt olyan pasitok, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan pasitok, aki örömmel csalt meg es hazudott a szemedbe, tehát nem volt lelkiismeretfurdalása?

Figyelt kérdés

Tehát ezt élvezte, hogy rosszat tesz ok nélkül, hogyan derült ki és mit tettél mikor megtudtad ?

Tehat nem a szokványos megcsalás érdekel, “banális” okokból, hanem a nárcisztikus szemelyisegzavaros férfi viselkedése


márc. 29. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Amikor megtudtam, visszacsaltam. Jó kis sztori volt, de helyreállította a házasságunkat.
márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 es, nem “szokványos” törtenetet kértem, hanem szemelyisegzavaros emberek történetét, de azért köszönöm
márc. 29. 10:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2# nem szokványos a történet! És pontosan tudtam hogy személyiségzavaros. De jól kijöttünk amúgy. Aztán kiderült hogy azért, mert mindketten nárcisztikusak pszichopaták vagyunk. Talán emiatt is jövünk ki jól. Ez egy nyitott kapcsolat és mindkettőnknek megfelel.
márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Én ilyen férfi vagyok.

Sosem volt lelkiismeret furdalásom.

márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es, ezt hogy csináltad?

Kérdező igen volt. Majdnem belehaltam az egészbe….:( A barátnőmmel csalt meg, de eddig az összes párját megcsalta, beleértve a terhes feleségét is. Sunnyogott, mert utálta a női balhét…. De amikor kiderült, majdnem neki állt feljebb, hogy számon kérik…

márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok, de ez egy fszság h valaki azt élvezi hogy a másikat átveri. Nem ezt élvezzük… ez a ti elmétekbe létező hülyeség.
márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hello, ffi vagyok, epp tegnap tettem fel forditott szemszogbol egy ehhez hasonlo kerdest, csak minek, mert lekamuztak. Nem erzek furdalast amiert szex addiktiv vagyok, eppen az okoz oromet, hogy titokban csinalhatom prostikkal. Nem sikerult eltitkolni tul sokaig, mert a bnom rajott valahogy, aki nem mellesleg szexmunkas, igy jottunk ossze. Ennek ellenere az en normalis valaszaim kozott ott volt, hogy joga van kikerni maganak amiert hazudtam neki, es miert tartok fenn parkapcsot, ha addiktiv vagyok, miert b@xt@am at a fejet. Hat mert oszinten: nem izgalmas oszinten. Ragom a dolgot, meglatjuk, mire jutok, jo lenne erezni a parkapcs biztonsagot meg a kvazast is egyszerre, de mert o abba fogja hagyni, ez nem jovokep. Hogy hasznos legyek: nem tudom narcisztikus megcsalas empatiahianybol vagy addikcio, mint nalam -lehet narci vagyok, ezt sem tudom- de a titok es a folyamatos ujdonsag varazsa meg az, hogy nem kell teljesiteni egy szeretonel v hivatasosnal nalam eros addikcio.
márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ez segitseg: furdalasom nincs. A bnom pl dohanyzik. Nem ertem, mi a kulonbseg. probalom erteni, meg frissek a valaszok, gondolkoznom kell. 7-es voltam ujra.
márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

6, egyetértek. Nem ezt élvezitek, csak éppen magasról tojtok a másik emberre.. úgy szexeltek, mint ahogyan más ebédel kb. Semmi kötődés, semmi szeretet… csak ürítés…. Az újdonság varázsa pár alkalommal, mert az ugye jó, meg jó meghódítani valakit, utána jöhet a következő.

Önző ösztönlények vagytok…. Ennyi

márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 mi az a szeretet?
márc. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!