Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baratnom szexmunkas. Ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom szexmunkas. Ebben az esetben jogosan haborodott fel azert, mert rajott, hogy csalom a tobbi szexmunkassal?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk, en 46 eves vagyok, o kicsit idosebb, remekul nez ki, diplomas, okos. Otthon a onkopszichologuskent dolgozott. En nem vagyok diplomas, de biztos vagyok abban, hogy tudok annyit az eletrol, mint ö. Azert lett szexmunkas, mert igy tud segiteni a csaladjanak miutan az edesapja meghalt, es mert az onkopszichologus diplomajat nem tudta annak idejen elfogadtatni itt, az apja halala elott idosek mentalis fejlesztesevel foglalkozott, mert akkor meg csak magat kellett eltartania. "Vendege" voltam, es megszerettuk egymast, jo volt vele a szex is, erzelmeken alapult. Nemsokara hozza akartam koltozni, ami ellen nem volt kifogasa. Tudni kell, hogy en alkoholista is vagyok, naponta 5-6 sort iszom, es ezt az elejen nem vallottam be, ahogy azt sem, hogy valoszinuleg szexfuggo is vagyok, egyszeruen kell az adrenalin a szexmunkasoktol, amit csak az tud megerteni, aki szinten szexfuggo. Nyilvan errol sem beszeltem neki, veletlenul jott ra, fogalmam sincs hogyan, de egyszercsak mindent tudott es az orrom ele tolta a screenshotokat. Egyet bevallottam kesobb, meg a reszleteket is elmeseltem, hatha igy bizni fog bennem, a tobbirol azt mondtam, hogy csak meg akartam tenni, de nem volt ra lehetosegem, illetve, hogy csak passziobol jarok szexmunkas oldalakra.


A baratnom gyuloli a munkajat. Vodkat iszik, hogy el tudja viselni a napi kb 2 vendeget, mondjuk engem nem zavar a munkaja, az elejen a vodkazas zavart, de amikor hazavitt bemutatni a csaladjanak a sajat penzebol, a legnagyobb dobbenetemre undorodva elfordult minden alkoholtol, es azt mondta, hagyjam beken, orul, hogy vegre nem kell innia. Engem megvedett a baratai elott is amikor egyszer-ketszer berugtam, es tolem sem sajnalta a sört, de o egy kortyot sem ivott.


Namarmost o hamarosan hazakoltozik es ugy volt, hogy egyutt megyunk, mert en tenyleg szeretem ot, es szerintem o is engem. Mondjuk munkam nem tudom, hogyan lesz, mert ugye a sorozesek miatt azt nehezen fogok talalni, de o visszamehet onkopszichologusnak, jol keres, es felhalmozott egy jo ideig elegendo osszeget is.


De azt, hogy k.vaztam, es ilyen az alkatom, nem tudja lenyelni, allitasa szerint nem fizikai feltekenysegbol, hanem mert szerinte elarultam a kapcsolatunkat. Szerintem meg fizikailag is feltekeny. Nade konyorgom, hogy lehet elarulni valakit, akinek ez a munkaja?? Normalis ez? Elhivtam az anyamhoz, aki szinten itt el kulfoldon, de nem jott, mert szerinte a kapcsolatunk zatonyra futott, mivel en azt elvezem, amit o maga gyulol csinalni: a kvazast es az italozast. Szerintem ezt neki toleralnia kellene, vagy tevedek? Meg a politikai nezeteink is kulonboznek, en peldaul szeretnek oroszorszagban elni egyszer, o viszont nem.



márc. 29. 21:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van. Remélem kidob téged. Ő tényleg szenved te meg élvezted a prostikat mint a többi férfi őt pénzért.
márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Mese mese mátka…
márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%

Nos, értékelem a befektetett időt és energiát. Jó sztori.

És, csak, hogy ne legyen teljesen haszontalan a válaszom, ez halott ügy és nagyon gáz vagy.

márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Miert vagyog nagyon gaz? rendben, ha gáz avgyok, elfogadom, de miert? Most majusig nem tudok hova koltozni, szoval nem szeretnem, ha kidobna. Lehet, hogy nem is fog, mert szerintem szeret, meg aztan en elviselem a munkajat a szomszed szobabol is.
márc. 29. 22:06
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Te nem csak alkoholista vagy hanem buta alkoholista. Gyűlöli amit csinál, csak a pénzért teszi meg amiből te elvárnád, hogy majd támogasson is hisz ahogy írod neked munkád nemigen lesz. Te pedig kedvtelésből, élvezet miatt megcsalod őt. Mondjuk azt sem tudom elképzelni, hogy minek lenne neki egy olyan társ akinek inkább nem lenne munkája mert fontosabb a sör. És az, hogy neki ez a munkája azt most hagyjuk, mivel te elfogadtad őt úgy ahogy van amikor megismerted szóval most azzal jönni, hogy neki ez a munkája....
márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

4, nos egy alkoholista, gerinctelen munkanélküli, aki nem csak kihasználja a nőt akin élősködik, de ahol lehet át is vágja... hát, ha nem érted, ez miért gáz, az nagyon szomorú.

Ha kitalált a sztori, ha nem, ez nagyon alja.

márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Hat ez az. Nem vagyok buta! Abszolut nem. Pont az a gond, hogy valoszinuleg nem kellek neki, es ki fog dobni. Mondjuk azt itt legalisan nem teheti meg, de en tenyleg szeretem, nem ertem miert nem lehet tartozni valakihez, akihez szeretnek, csak azert, mert nem fogadja el, hogy en fuggo tipus vagyok, pedig pszichologus is meg szexmunkas is. Folyton azon dramazik, hogy bemondtam neki egy masszazst, amire o azonnal ravagta, hogy happy ending. Ezt is bevallottam. Mi a baja?
márc. 29. 22:17
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen jogosan háborodott fel rajta. Ő kényszerből csinálja és utálja, szóval nem is értem, hogy szerinted ez miért egyenértékű azzal, hogy te hobbiból csalod más szexmunkásokkal. Ráadásul te tudsz a munkájáról az első perctől kezdve, te pedig ebben és másban is hazudtál neki. De mivel mentegetnéd magad, ha majd sikerül hazaköltöznie és ezt abbahagyni? Mert gondolom te nem fogsz leállni, hiszen függő vagy.

Valljuk be, te csak élősködsz rajta és kihasználod a helyzetét, mert nincs se munkád, se hol lakni, a legtöbb nő pedig szóba se állna veled. Valószínűleg csak azért van veled, mert utálja magát azért, amit csinál, nem sok önbecsülése maradt és úgy érzi, hogy jelen helyzetben más nem lenne vele. És még így is érzi, hogy ez így mennyire nem oké.

márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem akarom atvagni! Az anyamhoz 10 eve nem vittem not, mert nem gondoltam komolyan! Ot vittem volna, nem jott, azert mert azt mondta, nem tudna az anyam szemebe nezni miattam, hazudni meg nem fog rolam, es a maganeletunket sem akarja kiteregetni, mert nem tartozik ra, es amugy is orul, hogy egyedul lehet, addig sem lat.
márc. 29. 22:19
 10/37 A kérdező kommentje:
8: hat szerintem meg van onbecsulese. Mindig okoskodik, meg vitaminokkal akar etetni, ha nem vagyok jol, es hiaba mondom, hogy az en szervezetem sokat bir. Igen, nehez lesz munkat talalnom, de majd elmegyek segedmunkasnak akkor. En nagyon sokmindent kiprobaltam az eletben es mindenrol sikerult leszoknom, csak a sorrol meg a nokrol nem. O dohanyzik, neki lehet?
márc. 29. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!