Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van esély h a szeretőt válassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély h a szeretőt válassza ha?

Figyelt kérdés
A szerető egyedül él saját lakásba. És ugyan nem szerelmes a megcsalo a szeretobe de van vonzalom a szereto iranyaba ami a párja felé már nincs meg. Mert ugyan nem szár a házassága nincs Veszekedes de már csak megszokásból vannak együtt meg lakotarsi viszonyba van a párjával? Tehát adott lenne h a megcsalo megpattanjon lenne hova

ápr. 4. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Mi a kérdés??
ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kérdés ilyen feltételekkel valaszthatja e
ápr. 4. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Nézd.Ez a szeretőtől függ.

Ha én a szerető helyében lennék, biztos megmondanám, hogy maradjon nyugodtan a feleségével, ha válás után csak egy élősködő, lumpen alak lesz belőle.Biztos nem venném koloncnak a nyakamba.Nekem a férfi ott kezdődik, hogy önálló és ő segít nekem, nem fordítva.

ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De könnyebben tudna indulni a valasnak ha tisztában van vele h egyből van hova mennie, mert elég macerás albérletet keresni lakhatas és sokan emiatt nem is mennek bele válni. Mert a nyűg amivel jár nem éri meg, de ha a másik, rendezettes adott, akkor már könnyebben eltűnt indulni a válás útján, ha a szeretohoz vonzodik
ápr. 4. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
A mégse langyos fosból nem szívesen másznak ki sokan. Tehát ennek tudatában tedd szét neki a továbbiakban.
ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De minek, ha nem rossz a házassága? Van egy langyos házasság meg egy ribi aki szétteszi neki a lábát. Ennek a pasinak ez baromi kényelmes. Miért változtatna ezen?
ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt elég jól ki lett vesézve a téma. Megcsaló férfi is elmondta részletesen a véleményét, gondolatait.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerető ilyen buta, mint te, akkor mindent elhisz...
ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Válassz inkább egy független férfit.

49/F

ápr. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van saját lakásom, de jó lenne egy ilyen szerető...
ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!