Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudnátok még egyszer annak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok még egyszer annak az embernek a szemébe nézni, aki megcsalt titeket? Ha a munkahelyén találkoznátok vele, soha többet nem mennétek oda?

Figyelt kérdés
Ahol megismerkedtünk, az egy vendéglátóhely, mialatt együtt voltunk, jártam oda.
ápr. 9. 22:58
 1/6 A kérdező kommentje:
És nem is az jött szembe, hogy találkozgat valami csajjal, hanem már együtt is vannak, elutazgatott hozzá és az egész munkahelye tudta...
ápr. 9. 23:01
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pincér ex csaja napok óta itt kísért….:D nem unod még?
ápr. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent problémát más szemébe nézni, az más kérdés, hogy nem keresném a társaságát.
ápr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja csak lesz**arnám
ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akik megcsalnak, azok szinte csak röhögnek a képembe, nekik az vicces ha én nem tudok jópofát vágni, vagy közömbös lenni, és látszik rajtam ha utálom, vagy ha nincs másik barátom, az is nekik szánalom.


Nem szivesen etetném az egojukat, a jopofavágás vagy az mintha nem érdekelne már, az meg nekem nem megy.

ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*De ha pl az egyik pincér es ott akarok kajálni ahol dolgozik, nem kerülném magát a helyet csak miatta. Egy gyökér miatt nem fogok kerülgetni semmit ha nem akarok.
ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!