Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kérnétek így anyagi segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérnétek így anyagi segítséget, a pasitól, aki megcsalt?

Figyelt kérdés

Ha a pasid megcsalt es aljas módon hosszú ideig szervezkedett, mert élvezte, hogy becsaphat, ti kérnétek tőle pénzt, ha nagyon megszorulnátok?

Mondjuk kb kártérítés járna azokert amiken atmentem mellette, ígyis. (persze tudom, hogy ez nem lehetséges)

Megtudtam, hogy nagyobb összeghez jutott.


ápr. 10. 17:01
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
31%
Àhh, csak simàn leitatnàm, és ellopnàm, ha ekkora qrva lennék, mint te elmondod.
ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert szerinted adna neked kölcsön? :DDD
ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt mi alapon adna? Kérhetsz tőle, ha azt akarod, hogy még jól ki is röhögjön.
ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkitől nem kérek és nem is kérnék segítséget. Főleg nem anyagit. Inkább nem eszek. Olyantól aki bántott attól meg végképp nem.
ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem alázott meg eléggé, még pénzt is kérnél tőle?
ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy. A megcsalas nem valami osszeeskuves. Nem szervezi azert, hogy neked rossz legyen, csak szimplan nem szamitasz nagyon. Ketto. Gondolod, hogy ez lenditene az adakozo kedven, hogy kapcsolatban sem szamithattal ra?

Szegyelni nem szegyelnem olyan szempontbol, ha realis, hogy ad, hogy ki nem szrja le, mit gondol.

ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De igen, összeesküvés vlt, mert kapcsolat elejétől csalt, egy foglalt nővel, akinek élettársa volt es a nő tudott rólam es nem zavarta.

Semmi szukseg volt hogy hazudjon nekem

ápr. 10. 18:02
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Attól még megalázó magaddal szemben az, hogy pont tőle kérsz kölcsön. Eddig sem tisztelt, így valószínűleg tényleg telibe röhögne...
ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

#7, aham


Tehàt nem te vagy a hülye, h ezt tudtad.


De még kérnél is kölcsön...

ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom halkan, hogy csak magadat teszed tönkre ha továbbra is ezen pörögsz ahelyett, hogy tavább lépnél.
ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!