Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Őszinte férfiaktól kérdezem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte férfiaktól kérdezem: miért van szeretőtök, mit nem kaptok meg a feleségtől?

Figyelt kérdés
Ítélkezők, szeretőt nem tartók válaszait nem kérem.
ápr. 11. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Mindenben másabb és többet ad mint otthon. Ha egyszer kapsz többet, sosem éred be a kevesebbel. Minket csak a gyerekek tartanak össze.
ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Előre szólok, hogy én nem pontozok le senkit. Sajnos valaki már megtette.
ápr. 11. 12:43
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Én csak azt nem értem, hogyha annyira rossz együtt miért nem váltok el? Ja, hogy azért a házi cseléd szolgáljon ki titeket. Az ilyenek önzőek és borzasztóan egoista, énközpontú emberek.
ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
3as én az 1. voltam és elkellene olvasni mielőtt hisztizel. Tudod amikor gyerekek is vannak, és a nő elhanyagolja magát teljesen, nem akar szexelni sem, akkor sajnos ez előfordul. És a gyerekek miatt nem válok el egyenlőre, bár így sem jó valóban.
ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Férjem nem tudott választ adni a kérdésre. Gyerek születése után is volt intimitás, randik. Sokszor voltam idegbeteg, sértődékeny. Miután kiderült a hónapokig tartó írogatás majd titkos viszony, azután pláne. Gondoltam mindez ezért történt. Ezután nagyon elkedtem változtatni magamon (3 hónapig külön éltünk), önértékelést tartottam és átgondoltam, hogyan nem szabad viselkednem egy házasságban/kapcsolatban. Újrakezdtük a kapcsolatunkat, egy hónap után bevallotta, hogy még mindig szerelmes a nőbe(együtt voltak), engem nem tud már szeretni.
ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szeretőm, de előfordult, hogy egy nővel olyan jól beszélgettünk, hogy elgondolkodtam, hogy milyen lenne, ha több is lenne köztünk.

Engem az fogott meg benne, hogy rendkívül nyílt, kitárulkozó volt. A feleségem meg régen bezárkózott előttem, ha egyáltalán valaha is volt nyílt velem szemben.


Szóval hülyeség azt képzelni, hogy a megcsalás mögött mindig a szexuális változatosság vágya van. Sokszor csak az, hogy valaki emberi hangon szóljon a férfihoz. És ne vágjon folyton a szavamba. Ne csak a hibáimat hangoztassa. Tudja önmagát is önkritikusan szemlélni, ne csak bennem lássa a hibákat - és bennem ne csak a hibákat lássa.

ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
#6 ezzel nagyon egyet értek, bár válás után nemsokkal találkoztam egy régi szerelmemmel. Nem történt semmi olyan közöttünk, egy hétvégét töltöttem nála, gondoltunk dumálunk egy jót, főzünk. Ami meglepett, hogy bármiről tudunk őszintén beszélni, ez a férjemmel sosem volt meg. Nem hülyézett le az érzéseim miatt, egyszerűen nem szorongtam. A házasságon háromnegyede pedig szorongás érzésével telt, pedig van baba is.
ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Én azért tartok, mert szeretem, ha egy másik férfi mutatja meg, hogy kell csinálni.
ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
ápr. 11. 14:41
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon nehéz kérdés.

Hangsúlyozom mindjárt az elején,hogy SZERETEM a párom, tisztelem, becsülöm, a gyermekem anyja és itt jön a skizofrén helyzet.... akkor miért csaltam meg?

Egészen egyszerűen azért, mert egyre inkább húzott a kíváncsiság, ahogy teltek az évek és sehogy sem sikerült a laposodó szexuális életünket feldobni. Ennyi..

Lehet elítélni, de ettől még ő a legfontosabb nekem .

ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!