Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki tudta meg, hogy szemelyiseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudta meg, hogy szemelyisegzavaros kegyetlen partnere szadisztikus örömökre használta őt, pl megalázásra, megcsalásra?

Figyelt kérdés
Tehat hogy kínozta és ebből örömöt nyert …
ápr. 11. 17:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az én férjem azt hiszem kifejezetten élvezte azt, hogy én otthon sírok és a házasságunk rendbetételén dolgozom (mi szerintem nem volt sz*r, ahogy ő fogalmazott), amíg ő mással van. Egyszer mondta is, hogy úgyis bárkit megkaphat, csak szépeket kell mondania. Ekkor kezdtem azt gondolni, hogy egy fikarcnyi bűntudata sincsen. Élvezi, hogy a szerető körbeugrálja, a feleség meg otthon várja.

Marha jó neki, hogy valaki mos és főz rá, otthon van a közös babával.

ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Legalabb nem hazudott.

Ettől eltekintve kegyetlen.

Az en pasim esküdözött égre földre, könnyes szemekkel, sőt legtöbbször üvöltött, hogy meggyőző legyen, mert szerinte az ártatlan ember üvölt, hogy nem csal meg, közben végig csalt es a nő tudott rólam es röhögött jókat, sőt várta is a pletykákat.

“mit csinal a hulye ma, írt valamit” stílusban, es persze megtárgyaltak hogy milyen hulye vagyok, hogy képzelődöm es ők bezzeg milyen normálisak.

ápr. 11. 17:24
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező bízd a karmára! Az a szeretőcske most vihog de fog majd még sírni is! Mindenki visszakap mindent! Amúgy ez még mindig a pasid, vagy már kidobtad?
ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok, dehogynem hazudott, még mennyit. Egyszer azt is mondta, hogy bárkit megkaphat, tudja mit kell mondani egy nőnek. Ekkor jöttem rá, hogy élvezi, amit tesz. Szerető a lábai előtt, feleség otthon várja, mos és főz, gyerekkel van otthon.


A szerető ismeri az egyik exemet, együtt röghögtek rajtam, hogy megérdemlem. Ezt a saját füleimmel hallottam.

ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

A karma nem így működik…😉 a szó jelentése: tett, cselekedet… ha elejtesz egy kanalat leesik…. Ha szemét vagy egy emberrel, az szenvedést okoz…. Ha gyakran okozol szenvedést másoknak, akkor elkerülnek az emberek… ez a karma…

Nem bosszú és nem elégtétel az élettől…:)


A kérdésre a válasz: saját céljaira használt fel…. Amikor nem lehetett szex otthon, akkor ezerrel jött, nyomult… amikor már működött a szex ( megszült az asszony), már nem kellettek, mert otthon könnyebben megkapta. Nem kellett szobát bérelni, időt szakítani rá. Ami kellett neki, azt elvette lelkifurdalás nélkül. Csak akkor viszonzott bármit, amikor világossá vált számára, hogy muszáj, mert ugrik a Business… csak anyját feketetett a kapcsolatba, amivel a kapcsolat eldöcög. Az én érzelmeim sosem érdekelték. Ha fájt valami, elkerülte a konfliktust, mert az kényelmetlen volt. Ha ahhoz volt kedve, simán más nőknek is csapta a szelet…. Amikor kiborultam ezen, bizonytalanságban hagyott szándékosan.

Teljesen gátlástalan ember volt. Csak azt csinálta, ami az érdeke… a szexért cserébe semmit nem nyújtott…úgy kezelt, mint bárki más ismerőst. Nem szeretett adni semmit…. Csak a gyerekei voltak igazán értékesek számára…. Senki más a földön…

ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Mondjuk 5 ös, valóban szenvtelen embert engedtél az életedbe, de ez inkabb a klisészerű felrelépés, ha nem te akkor hívja huanitat vagy pepitát.

De ez nem szadisztikus.

Te nem is voltál átverve.

Belementél, remelve, hogy vagy annyira jó, hogy hagyjon csapot papot

ápr. 11. 21:09
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös, mintha csak a férjemet (lassan volt férjemet) írtad volna le. Csakis ő maga, senki más. Az én érzelmeim hülyeségek, amit gondolok hülyeség. Probléma volt, azt seperjük a szőnyeg alá. Ha meg akartam beszélni, akkor egy hárpia voltam. Mindenkinek hazudozott a házasságunkról, hogy ilyen-olyan rossz, nincs szex, lakótársak vagyunk. Háromnegyede sem volt igaz a dolgoknak. Megcsalás után (a viszony írogatások formájában akkor már több hónapja tartott, a legelején észrevettem, de megbocsátottam) is velem ordítozott, hogy nem hagyok neki magánéletet. Szégyen nem szégyen annyira szerettem (sajnos szeretem is), hogy minden energiámat belefektetve dolgoztam a házasságunkon, magamon. Ő a szeretőjével élt vígan. Majd amikor kiderült, hogy a szerető nem fog elválni, akkor újra akarta velem kezdeni. Barom voltam, elhittem. 2 hétig szép volt minden mikor is kiderült, hogy válik a nő. Azonnal rohant hozzá. Legalább egyszer az életben őszinte volt és megmondta, hogy őt szereti.

Egy éves gyerekkel meg itt vagyok és hova tovább, azt nem tudom.

Egyébként fogalmam sincs hogy süllyedhettem odáig, hogy könyörögtem, hogy ne menjünk szét. Nulla tartás van már bennem, konkrétan egy lábtörlőnek érzem magamat. Egy emberi törölközőnek. Igazi szeretet ez, vagy kötődési zavar? Utóbbi azt hiszem. Mikor másokat látok ilyen helyzetben, könnyen ítélkezem, hogy idióta és vak az illető, hogy hagyja magát. Megélni ezt a szerepet borzasztó. Tudod, hogy ezt teszed, mégis kaparsz, harcolsz, alázod magadat. Minden nap sírsz, néha üvöltve. Nekem elfogyott az energiám, elfogyott a lelki erőm. Azt mondogatom magamban, ha szeretem elengedem és kívánok neki sok boldogságot. Idővel rá fogok jönni, hogy én is tudok majd kiegyensúlyozott életet élni végre, a babámra és magamra koncentrálni, akkor majd hálás leszek magamnak, hogy feladtam.

ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
44%

5-ös ne akard má megmagyarázhatatlan nekem mi a karma 🤣


A karma: ok-okozat, pontosabban az ok és okozat viszonya, kölcsönhatása; a cselekedetek következményeinek törvénye, amely a szanszára körfogását mozgatja a keleti vallások szerint: a jó szándék és a jó cselekedetek hozzájárulnak a jó karmához és a boldogabb újjászületéshez, míg a rossz szándék és a rossz cselekedetek a rossz karmához és a hátrányosabb újjászületéshez járulnak hozzá.


Ha neked ebből nem világos, sajnállak. Mindenki visszakap mindent az életben valamilyen formában, jót és rosszat is!

ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
*megmagyarázni
ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, létezik e a karma. Szerintem csak belemagyarázás. Hány ember van (akár csak gondolj a környezetedben lévőkre), akik mocskos tetvek, mégis élnek vígan? Vagy akik egy legyet se bántanak, de veri őket az élet?

Igazság szerint egy mese. Ha egy tetüládával történik valami rossz, akkor mindenki vigad, hogy na ez a karma. Ezzel csak magunkat nyugtatjuk.

ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!