Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők válaszára volnék kiváncsi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők válaszára volnék kiváncsi. A megcsalás végletekig tartó hazugsággal jár ? Ha megcsaltad a férjed és gyanakszik, rákérdez, hogyan reagálsz ? - Hazudsz - Támadsz, persze nem bízol benem, rágalmazol... - Elmondod az igazat Stb

Figyelt kérdés

ápr. 12. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A megcsalás az elejétől kezdve hazugság, csalás. Aztán már tök mindegy.
ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok ugyan büszke rá, de több páromat is megcsaltam. De ezeknek mindig ugyanaz lett a vége, hogy az eset után pár napon belül szakítottam. Nem tudok, és nem is akarok folyamatosan hazudozni. Persze nem derült ki sose, hogy megcsalás miatt, de ezeknek a kapcsolatoknak már előtte is annyi volt, így a megcsalás adta meg az utolsó lökést. Normális kapcsolatban nem csalok meg senkit, hazudozni sem szoktam. Kettős életet sem akarok élni.

Ha mondjuk hazugságon kapna a párom, akkor bevallom és vállalom a felelősséget, ami ezzel jár.

ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Hazudnak és támadnak. Csak azt vallják be, amivel konkrétan lebuktak. És még akkor is megpróbálják az egészet úgy beállítani, hogy valójában a te hibád.
ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anno hazudtam, titkolóztam.

Ma már máskèpp állok a dolgokhoz. Nem hagynám elfajulni a dolgokat, illetve olyannal kapcsolódok, aki mellett ez eszembe sem jutna.

A megcsalás a megcsaló fèlről szól szerintem: a választásról ès az önbizalomról, önèrtèkèsről.

ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltam olyan hulye, hogy csaltam, es meg hulyebb, hogy nem szakitottam. Elmondtam a sracnak, kinlodtunk meg par honapot. O ugy tett, mintha megbocsatott volna, de a vegen rola derult ki, tobb vaj van a fule mogott, mint nekem. Persze o erkolcsi folenyben erezte magat, hiszen nem csalt meg, viszont hazudott az egesz eleterol.

Nyilvan az nem volt baj, de a megcsalas..a szakitas utan meg neha irogatott, hivogatott idegen szamokrol, kovetett kb 2 evig, aztan lekopott. Ennek mar 6 eve, azota gondolom ujabb aldozata van, egy ideje mar nem lattam.

ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!