Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Papucs vagyok vagy megfontolt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs vagyok vagy megfontolt, ha kerülöm a konfliktust (verekedést) a volt feleségem szeretőjével?

Figyelt kérdés

A feleségem összeszűrte a levet egy közös ismerősünkkel, aki kapva az alkalmon megfektette 2x. Lebuktak, a válóper folyamatban, de még azért mindig felbosszant az eset. Első felindulásból meg akartam verni, de sajnos elmenekült előlem.

Egy terembe jártunk edzeni, bár ő nagyon ritkán járt le. A barátaim tanácsára termet váltottam, nehogy összefussak vele, mert akkor tuti 8 napon túlit okozok neki, érzem, hogy dúlnak még bennem az indulatok.

Viszont van 3 gyerekem és egy remek munkahelyem, ahol szükséges az erkölcsi bizonyítvány.


Szerintetek jól tettem, hogy inkább kerülöm ezt a helyzetet, vagy papucs vagyok és meg kellett volna már rég keresnem és elintéznem ezt? Félek, hogy az esetleges válóperben ezmiatt akár a gyerekeimet is elveszíthetem.


ui: diplomás, soha nem verekedő, törvénytisztelő állampolgár vagyok, de itt most érzem, hogy elő fog törni belőlem, ha szemtől szemben állok vele.


ui2: normális válaszokat szeretnék kapni


ápr. 12. 07:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene megverned? Értem a haragot és a csalódottságot, de nagyon proli dolog verekedni, kivéve, ha önvédelemből teszed.
ápr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Semmi értelme nincs verekedni. Attól nem lesz kevésbé rossz.
ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2 probaltad?:)
ápr. 12. 08:02
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Kórházban akarsz kikötni, vagy a börtönben?
ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Ne verd meg! Jól tetted hogy helyet váltottál. Hidd el nem ér annyit az a pasas. Amúgy a nő a hibás, a feleséged, végülis ő ment bele a dologba. Ha megvered azt az embert, erkölcsi bizonyítvány kuka, lehet a munkahelyed is, a gyerekeidet nem nagyon láthatod, szóval az egész életed elszúrod. Hagyd! Tényleg nem ér annyit.
ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5 pontosan ezek a gondolatok vannak az agyam józan részében. :|
ápr. 12. 08:05
 7/22 A kérdező kommentje:

4: az a baj, hogy ha meglatok az uton szembejonni egy olyan autot, mint az ove, akkor osszeszorul a gyomrom es osztonosen az van bennem, hogy ha a pirosnal osszefutunk, kiszallok es kirangatom az autobol. Az se erdekel, ha korhaz lesz a vege, de tudom, hogy ezek mély állatias ösztönök. Az eset több hónapja történt, magán az egészen már úgy érzem túl vagyok, de a csávó még mindig ilyen indulatokat vált ki belőlem. Meditálok, járok edzeni, szaunázni, mentálisan és fizikailag is fárasztom magam, ne is gondoljak erre, de ezek a triggerpontok ugyanúgy bennem vannak.


PErsze az is lehet, hogy ha ott lenne a szituáció, akkor a gyerekeimre gondolnék és nem tenném meg, de őszintén szólva nem tudom, mit tennék.

ápr. 12. 08:12
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok. Menj el valahogy higgadj le. Kinek mi. Üss szét egy boxzsákot, alkohol (nem támogatom,de néha az is lenyugtatja az embert), menj el egy wellnessbe vagy bármi. Adj időt magadnak. Ha nekiesel és megvered, kb az egész életed tönkremegy, plusz többé nem tudod levakarni magadról ezt a személyes bünözési hátteredben ezt a jegyzetet. Többé nem leher komoly jó állásod, mert ez az első amit lecsekkolnak.

Hidd el nem éri meg. Gondolj arra, hogy te sokkal különb vagy náluk.

ápr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

"A feleségem összeszűrte a levet egy közös ismerősünkkel"

Tehát mind a ketten benne voltak a dologban.

Akármit is teszel, a jó házasságodat, azt, ami valamikor jó volt, már nem kaphatod vissza, az már régen elmúlt.

ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%

Az ilyen agresszív barmoktól mindig kiver a víz.

Ha a feleséged valakivel félrelépett, akkor az azért volt, mert tőled nem kapta meg azt a szeretetet meg törődést, amit várt. És gondolom azért szerethetett, ha három gyereket szült neked.


Most meg jó primitív szokás szerint megvernéd a másik férfit, ahelyett hogy magadba néznél?


Gratulálok.

ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!