Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért jön haza idegesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön haza idegesen a férfi miután megcsal?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem házas a barátnővel es fölöslegesen hazudik, nincs gyerek se, nem is laknak együtt csak néha több napot együtt töltenek. De megcsalás után a pasi ideges a baratnőjére, tehat felhívja a baratnőjét es hallatszik, hogy ideges ingerült. Ilyenkor összevezik a szeretővel? Vagy a szerető húzza a baratnő ellen? (amikor a szerető tud a baratnőről, mint esetünkben is, de a szerető foglalt, van élettársa, így nem akarja a barátom)
ápr. 16. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Zsarolva van a fazon, totál egyértelmű. Nem is értem, hogy ez miért kérdés számodra. Vagy arra voltál kíváncsi hogy én mit gondolok? Azt, hogy az ilyen "zsarolós" nénik egy idő után elkopnak, mint egy megunt kabát és a fazon rájön, hogy a családja nem csak látszat család, hanem az aki a bajban is mellette áll, és kirángatja az ilyen jellemgyenge, magát "nőnek" tartó egyed-de a valóságban semmi köze a valódi nőhöz előadásából ha egyedül nem boldogulna

.

ápr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nincs zsarolva, mert a nő házas es nem akar komolyat. De attól még zavarhatja a baratnő. Nem tudom
ápr. 16. 08:04
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Tudod kérdező, sosem mindegy, hogy valaki kifelé játszik egy "családot" v agy valóban mögötte ott van a hőn áhított család. Apraja s nagyja.
ápr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
A szerető nem akart d.gni.
ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
2 Kéredző, kímélj meg hazudozástól jó? egyrészt unalmas, másrészt mint a poháron átlátni, már csak atzért is mert ha egykor felálltam volna már ült volna be a helyemre-ha hagytam volna. Ennyit az előadásról amit kifelé próbálsz eljátszani. Csúfos búkása lett nálunk a néninek, mert minden manipulációját darabonként buktattam mit a háttérben előadott, és próbált előadni. A végén olyan pőrén állt az előadása, mint egy lecsúpaszított karácsonyfa, amin már tűlevelek sem voltak.Csak a csonk:D
ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4 A fazon nem akart:D
ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
En arra gondoltam, hogy szex utan összevesztek valamin, vagy hogy szex utan nincs kedve a baratnővel beszelgetni (habár ő hívta, nem a baratnő)
ápr. 16. 08:24
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Ne erőködj már ennyire:D szerintem a bukást ne akard nyerésre állítani, mert mennél jobban erőlködsz annál jobban látni, hogy mennyire lent van a szénád.
ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Te most ki vagy a történetben, mert ez tök zavaros. Te most a barátnő vagy vagy a szerető? Ha a barátnő, akkor honnan tudod, hogy szexeltek előtte pont a szeretővel?
ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy? Miért vagy vele együtt szexuálisan értve és egyébként?
ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!