Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A baratommal 1 eve vagyunk egyutt.


Ma lattam, hogy reggel irt neki egy kollégája(nő), sajnos csak egy ertesitest tudtam megnezni. Semleges dologrol irt. Viszont nem ertem miert ir neki kora reggel facen? Megneztem a nő profiljat es nagyon ismeros, szerintem mar korabban is lattam ezt a profilt es nezhettem, hogy ki lehet ez.

A baratom meg sem emlitette soha, nem mondja, hogy beszelne kollegaval vagy nokkel. ( erdeklodom mi van vele, hogy van, ismeroseirol is)


Szerintetek mi lehet az oka?


Ha irnak haverjai azt mindig mondja, hogy rairt xy sport hirekkel kapcsolatban.


A no egyebkent idosebb tolem es van gyereke is, de ez nem szamit, mertha valami lelki tarsa a no nekem elegge fajna, az faj leginkabb, hogy nem mondja el, hogy beszelget ilyen aktivan valakivel. Mar arra gondolok reggel mindig irnak egymasnak?


Nagyon rosszul erzem magam, nem tudom mit tegyek.


ápr. 16. 08:17
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
40%

Semmi ne tegyél! Miért ne beszéljen más nőkkel is?


Nálam,nem tőlem.

ápr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
1, beszelhet, de az normlis, hogy reggel elso dolguk egymasnak irni es meg sem emlitve azt a tarsanak, hogy xy milyen jofej, joban vagyunk?
ápr. 16. 08:22
 3/45 anonim ***** válasza:
64%
Reggel írt a párodnak egy kolléganője. Lehet munkával kapcsolatos passz, egyenlőre ez még nagyon kevés infó, nem tudok semmit reagálni erre.
ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
3, nem munkáról irt neki. Az idojarasrol beszelt.
ápr. 16. 08:28
 5/45 anonim ***** válasza:
46%
Lehet azért írt, mert kell valami fontos a munkájukhoz. Ha nem írt semmi magán jellegű dolgot, csak munkával kapcsolatban, akkor nem is értelek. Az én párom több kolléganőjével is írkál és nem csak munkával kapcsolatban.
ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk is szokott írni reggel páromnak a kolléga nője, de mi nyitott kapcsolatban élünk és ők időnként dugnak is. Amúgy szerintem normál esetben nem illik reggel vagy este házas, vagy kapcsolatban élő ellenkező neműnek írogatni.
ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
31%

Nem illik? Mert?

Jelenkeg pl egy játékostarsamnak ejfelkor írok, ő meg még később.

ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy semmi. Egy kollégája ír neki az IDŐJÁRÁSRÓL de te máris titkos kapcsolatot vizualizálsz. Az a szó, hogy "bizalom" mond neked valamit?

Múltkor beszélgettem egy férfi kollégámmal filmekről, akkor nem jutott eszembe a film címe, amit ajánlottam, csak órákkal később, itthon. Gyorsan megírtam neki Messengeren, nehogy elfelejtsem. Másnap szólt, hogy köszöni az ajánlást, de ha legközelebb írok neki, akkor a munkahelyi e-mailre írjak, mert a felesége teljesen kiakadt. Másnap a nőtől is kaptam üzenetet, hogy szálljak le a férjéről. Ez nekem már a beteges kategória. Hihetetlen, hogy vannak ilyen kapcsolatok.

ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
78%
Oké, de a kérdezőnek meg se említette az adott nőt, aki írogat neki. Szerintem azért ez elég sunyi dolog így, hogy kapcsolatban élnek.
ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
73%

Még nem tartanak ott, hogy megkettyintse a párocskád, de arrafelé tartanak lassan, de biztosan ha a párodon múlna.

Ha nem lenne a párodban hátsó szándék akkor tudnál róla, hogy írogatnak bármennyire is féltékeny vagy/lennél. Megmondaná, hogy vagy elviseled vagy mehetsz amerre akarsz.

Vagy már együtt se lennétek mert ő nem tudná elfogadni, hogy nem bízol benne.

A párod szeretné hogyha lenne szexuális élmény köztük.

A nő nem biztos, de a párod egyértelműen akarja.

ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!