Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon most megcsalással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most megcsalással lebukott a férjem?

Figyelt kérdés

Nem tudom megvan-e nektek a liliomnak mint vágott virágnak a szaga/illata. Virágboltokban lehet érezni, meg ballagásokon, stb. Elég intenzív virágszag, szemben más vágott virágokkal, mint pl. a rózsa amit adni szoktak csokorban, szagtalan.

Na és a minap bepattok a kocsiba, elém jött a férjem autóval. Azonnal éreztem félreérthetetlenül, hogy itt bizony virágbolt szag van, nagyon erős liliomszag. Tagadta hogy érezné, aztán lehúzta az ablakot hogy kimenjen, amit érzek. Még találtam is is ilyen barnás port az ülésen, az a liliom virágpora, mindent befog.

Tudtam, hogy kamuzik, de azt hittem lehet nekem lesz meglepi, vagy ilyesmi. Nem kaptam liliomot, és meg is feledkeztem róla.

Fú, aztán nézem a Facebook napját egy nőnek, aki szingli, és közös ismerősünk... A napjában 3 nagy szál rózsaszín liliom, száranként 3 virággal... Az a 9 virág simán csinálhatta a szagot a kocsiba! És a liliom azért nem az a gyakori ajándék, mint a rózsa. Soha más napjában nem láttam még liliomot, vagy nem emlékszem rá. Gondoljátok, azzal a nővel csal, a férjemtől kapta a csokrot? napjába nem írta, honnan van, csak befotózta, meg szív matrica.

A kép illusztráció, ha valaki nem tudná mi a liliom.

[link]


ápr. 20. 18:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hurrá, van egy egészséges öngyógyító mechanizmusod, amivel át tudod lendíteni magad, ha szorult helyzetben érzed magad.

Ez az egyik jó dolog, a másik az, hogy megoldódott a rejtély.

Gratulálok!

ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Én vagyok a másik nő, nem a férjedtől kaptam. Mintha nem léteznének férfiak a férjeden kívül...
ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jo nyomozoi munka respect. A baj csak az , hogy te ezzel semmit nem tudsz kezdeni.. amelyik ferfi viragot vesz egy nonek a mondas szerint az komolyan gondolja.. tehat nem csak a teste kell neki.
ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kössél csomót a férjecskéd farkára!

De ha véletlenül ő tart el, akkor inkább nyelj egy nagyot...

ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha rafinált nő lennél, minden este és minden reggel kicsavarnád az ubiját, így egy idő után képtelen lenne teljesíteni a nőjénél és elkezdené hanyagolni, mivel nem akarna beégni előtte.

De ti, buta nők inkább nyomoztok, hisztiztek, meg szexmegvonást alkalmaztok, amivel pont az ellenkezőjét éritek el, elkezd frigid lenni veletek szemben és minden valahogy kinéző nőre szinte eldurran a farka.

Semmit nem tudtok a férfiakról!

ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kamu sztori.
máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!