Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az emberi faj szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberi faj szexuálisan alapból nem monogám, csak a társadalmi, erkölcsi és vallási normáknak való megfelelési kényszer miatt eröltetjük ezt magunkra, ennek pedig egyenes következménye a megcsalás. Ezzel ki mennyire ért egyet?

Figyelt kérdés
Egy válaszadó irta ezt,és kiváncsi vagyok ki mit gondol erről.....Szerintem hülyeség. 29N
ápr. 22. 09:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%

10


"Nem véletlen hogy sok helyen megkövezik a hűtlen nőket, hiszen ez a fajta átverés nem egy elnézhető bűn."



Te amikor ezt a mondatot leírtad el voltál ázva, be voltál tépve?


A keleti világban a nők alacsonyabbrendűek sajnos és azért vannak elítélve, bánnak velük nem éppen emberi módon és te belekevered a nyugati világba?



Ha létezik reinkarnació remélem oda születsz nőként. :)



Egyébként a mi világunkban ha férfi, ha nő lép félre mindkettőre csúnyán néznek az emberek, sőt még azokra is akikkel megtették.


Azért ember az ember tudtommal, hogy tud parancsolni saját magának.

Nem kell ide vallást belekeverni se mást, egyszerűen akiben nincs morál, nincs lélek, gerinc az félremegy.

ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

"Te amikor ezt a mondatot leírtad el voltál ázva, be voltál tépve?"

Hiába fáj neked vagy más nőknek, a női megcsalás súlyosabb mint a férfi, nem véletlenül kezelik általában másként a kettőt, idehaza is sok sztorit hallani rendszeres megcsalást eltűrő nőkről, fordítva nemigen, hiszen az súlyosabb.

Kizárólag a nemi egyenlőség és a következetesség elve azok amik mindkét nemnél egyaránt elítélendővé teszik a megcsalást, de attól még nem egészen ugyanaz a súlya a két nemnél.

Te jól viselnéd például ha tudtod nélkül más gyerekeit kellene nevelned és gürcölnöd értük?

Kötve hiszem

ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
* nyilván úgy hogy kiderül a rendszeres megcsalás
ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
86%
Igaz, de pontosan ezért vagyunk emberek, hogy ne az ösztöneink irányítsanak minket, mint az állatokat. Elég buta, primitív felfogás ez a "Megdugok mindent, ami mozog, mert alapvetően ilyenek az ösztöneim!"
ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az emberi faj már annyira diverzív, hogy ezt nem lehet csak úgy megmondani.


Egy ismerősöm például poligám. Elfogadom, támogatom, hajrá - nekem a puszta gondolat, hogy nekem egy harmadik taggal kell "osztozkodni", kikészít. Hívjatok önzőnek vagy irigynek, ez vagyok én :)



Valaki ilyen, valaki olyan. Valaki meleg, valaki heteró.

ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%
Mindkettő ugyanolyan súlyos, azt se szeretném megtudni hogy a páromnak van egy zabigyereke más nőtől.
ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

12

Milyen hülyeségeket hordasz már össze. Tök mindegy milyen nemű lép félre és milyen neművel, mégha azonos neművel is teszi meg a megcsalás akkor se az egyik nemet súlyosabb mint a másikéban.


Hogyha én férfiként megcsalnám a párom mindegy milyen neművel az egyenértékű azzal ha nőként tenném meg.


Honnan jöttél te, a múltból, valami felsőbbrendűséginek hiszed magad, mert két tojásod és egy kolbászod van? :DDD

ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
6%
Te tuti r1b1 vagy és keresed az okokat miért van rendben hogy mindenkivel dugsz. Femcel...
ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
A femcel nem hogy pont nem szexel? Logikai bukfenc
ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

"Mindkettő ugyanolyan súlyos, azt se szeretném megtudni hogy a páromnak van egy zabigyereke más nőtől."

Amikor valaki neveli a párod gyerekét vagy te neveled valami idegen gyerekét (ráadásul a tudtod nélkül ami sokkal súlyosabb hiszen árver és kihasznál téged) az közel sem ugyanolyan súlyos

Tudjátok ezt ti is, hiszen pontosan ugyanígy gondoljátok ti is. Az hogy a femináci attítűd az befigyel attól még nem befolyásolja a valódi érzéseiteket.

Tehát mégegyszer:

Mindkét nemnél súlyosan erkölcstelen és elítélendő, de a hűtlenség súlya nők esetében jóval nagyobb mint férfiak esetében, még a nők szerint is (hiszen tapasztalhatjuk miként járnak el)

ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!