Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel mikor jöttek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel mikor jöttek az érzelmek ?

Figyelt kérdés
Mindketten foglaltak vagyunk és egyikünk sem szeretne válni. De ettől függetlenül kialakulhatnak érzelmek ? Mennyi idő után tudtátok elfelejteni egymást ?

ápr. 24. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem akarjátok, nem is fogjátok tudni abbahagyni. Az elején kellett volna godnolkodni, nem most. De a hangsúly a nem akaráson van.
ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A boldogság nem létezik ***** válasza:
100%
Kialakulhat, de nagyon ráfogtok faragni, de egyikőtök legalábbis biztosan.
ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki a saját bőrén tanulja meg a keserves leckét. Aztán valaki vagy egy életre tanul belőle, vagy újra és újra ugyan azt műveli, csak a szereplők változnak.


Egyet jegyezz meg: Sosem lehet boldogságot szerezni más emberek taposása által.Más emberek kárán keresztül.

Előadhatod magad, játszhatod a jókislányt, a szerencsétlent, aztán csodálkozol, hogy a 17 éves fiad miért többszörös személyiségzavaros, és miért négykézláb kúszik be 17 éves létére holtrészegen a szobába.Az apja meg akire szüksége lenne a fényévekre-miattad-tegyük hozzá. Aztán majd egyszer ha a maradék agysejtek összeállnak talán rájössz, hogy egy családba mit tehetsz és mit nem tehetsz az emberekkel.

ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 és a táasaik, családjaik, ők is biztos vesztesek.

Ja persze, otthon senki semmit nem kap meg, unalmas duma. Hogy a másik mit tesz bele a kapcsolatba és mit tesz a másikért otthon, az persze nem számít.

ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Már vannak igaz állatiasak, de holtbiztos, hogy te leszel az, aki betegesen kötődni fog hozzá, szerelmes lesz és szenvedni fog mint a kutya mert nem fogja elhagyni érted a párját soha.


Kellemes szenvedést! :)

ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
A gerinctelenseg egy olyan eletforma, amit a normalis emberek elkerulnek. Lehet bele kene tenni az oktatasba ilyen dolgokat, mint viselkedes felnott modra, meg hasonlok.
ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Hagyjuk ezt a mindenki milyen erkölcsös dumát, és milyen gerinctelenség megcsalni a másikat.

Kialakulhatnak érzelmek igen, és rohadtul fog fájni, mert nem fogja elhagyni a családját érted. Általában a nők kezdenek el kötődni hamarabb, de a férfiaknál is ugyanugy kialakulhat. Ha tényleg szeretnétek elfelejteni egymást, akkor ne tartsátok semmilyen módon a kapcsolatot. Nem tudom mennyi időt voltatok együtt, de egy pár hónap után jobb lesz, és nem fog már úgy hiányozni. De ha évek múlva is visszagondolsz rá, lesz benned egy rossz érzés, ezzel meg lehet tanulni élni.

ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

#6 Te már szenvedsz a jelenlegi kapcsolatodban szerintem. Tudod honnan tudom? Anyukám ugyanezeket mondta, amikor először váltam. Pont 40 éve szenved Apukámmal együtt. Mindketten, kart-kartba vetve szenvednek egymás mellett, egymással. "De legalább kitartunk, kisfiam!"

"Oké, Anyu, én meg közben boldog lettem végre valaki mellett nagy vargabetűkkel."



Előre, csak lazán, lazán! Az élet egy nehéz játék. Nehéz boldognak lenni/maradni. Remélem neked is sikerülni fog.



50F

ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8 engem is próbáltak anyósék rávenni, hogy ne hagyjam ott a fiukat, aki cserbenhagyott szülés után és rommá csalt. Majd megjön az esze, mondták.

Hát mondom ti 30 éve így éltek, nekem erre valahogy nincs szükségem. Após nőzik, anyós meg otthon egy emberi lábtörlő. Most én vagyok a mocskos k*va😂

ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

Persze,hogy lehetnek érzelmek. Nálunk a férfinak lett,hú,de szenvedett! Nem mert kilépni,mert mit szólnak a felnőtt gyerekei,rokonok...

Jó,én is szeretem,de ilyen gyáva embert tényleg nem láttam! ( Nem mer úgy élni ahogy szeretne,mert fontosabb,hogy ki mit szól), álarccal,de el van a langyosban.

Ennek már 5 éve,azóta is tartja a kapcsolatot velem,de már csak

beszélgetés szintjén. Olyan lelki

barátok lettünk vagy ilyesmi...


Általában a nők akik szenvednek,de itt pont fordítva volt

ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!