Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ennyire elhidegült hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire elhidegült hogy tud még vonzódni hozam?

Figyelt kérdés

8 hónapig minden szép volt, sok beszélgetés osszebujas stb. 8 ik hónap után elkezdett változni velem szemben és ez már tart 13 hónapja. A valtozas: egyáltalán nem bokol, ellenkezik, rideg, utolsó helyre tett kB a tvzes is jobb progi mint én, nem akar szexelni, és nem oszt meg velem már semmit.

Nyilván gyáva h szakitson tudom, de akkor h tud vonzodni hozam? És ha vonzódik miért nem akar velem szexelni?

Én vagyok a nő és onnan tudom hogy vonzódik,mert ha együtt töltünk 1 napot nagy ritkan akkor látom a testi reakcióit pedig nem csinalok semmi olyat, de ennek ellenére sokszor visszafogja magát, nem kezdeményez, miért?



#szex #vonzódás #közöny #kihűlt #Serető #Érzelmi távolságtartás
máj. 10. 22:08
 1/9 A kérdező kommentje:

Ma is együtt voltunk odabujtam, ő 1 x se mint régen, olyan mintha csak hagyná magát, de csak 1 sima olelesemtol felállt neki, ha ennyire taszítom és közönyös velem, akkor h tud mégvonzalmat érezni? Felsem kéne, már állnia rám

Egyébként utóbbi fél évbe ha én kezdemenyeztem szexet nem utasított vissza sőt elég sok menetet lenyomtunk, szóval ha nem vonzódna nem lenne ennyi menet sem

máj. 10. 22:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A testi vágyhoz nem kell érzelem.

Amúgy értem, hogy ő gyáva szakítani, de ha ez neked se jó így (és gondolom nem az), akkor miért nem szakítasz vele te?

máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt elis felejtettem írni hogy sokszor ő kér találkozót amit nem tudok mire vélni mert csak szerető vagyok és akkor se amiatt mert szexelni akarna mert volt már olyan hogy találkoztunk nála áthívott filmezni de semmi olyan szandek nem volt benne h megdugjon. Csak nem értem akkor miért.

Most hagyjuk ezeket a kérdéseket h én miért nem szakitok, nem ez a kerdes

máj. 10. 22:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A ti kapcsolatotok testiségeken alapul, ami szinte nulla érzelemmel elindult lefele a lejtőn. Volt hasonlóban részem, csak mi testileg alig bírtuk egymást elengedni, de lelkileg nagyon durván nem illettünk össze. Ne kínlódjatok.
máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még ilyen alkalmatlan embert aki nem is FFI, nem való semmire.
máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeretője van, nem kíván téged.
máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak bele-bele olvastam a kerdesbe, ugyhogy nem akarok sokmindent mondani, de egy dologban nagyot tevedsz .


Ha o ker talalkozot es latod a reakcioját es erzed hogy szeret , az mind semmit sem jelent. Bár ezt mindenki a maga kárára tapasztalja meg sajnos, soha senki nem hiszi el a masiknak , hogy emberek kepesek ilyen szinten megjatszani magukat. Pedig de. Csalt mar meg engem olyan akirol azt hittem az eletet odaadna ertem es en vagyok neki a legfontosabb .

Illetve bulibol is tudsz felvinni olyan noket akik tokeletesen eljatszak a szerelmet . Egyszeruen azert mert felig igaz. Igenyuk van a szeretetre es szeretethianyosak , de attol meg a baratod melletted eli ki az igenyeit attol meg nem biztos hogy szeret teged es konnyen atugorhat egy masik nore, ha megtalalja az igazit...


Ugyhogy ne kovessd el azt a hibat amit en es ne higyj neki alaptalanul. Meghogy o biztos jo ember es csak bemeseled magadnak a rosszat. Járj utána a dolgoknak ha nem vagy benne biztos

máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De itt én vagyok a szerető, nem engem csalnak, egyébként nem hazudik nekem olyat h szeret stb. Csak a viselkedese változott.csak nem értem miért akar találkozni velem ha nem jelentek neki semmit és nem is a szex miatt
máj. 11. 09:49
 9/9 anonim ***** válasza:
26%

Istenem... nem is olvastam, hogy egy gerinctelen idiota kerdeset olvasom.


A helyeben egy dolgot ereznek irantad, az a hányinger. Hagyd beken oket es keress egy olyan ferfit aki szingli es neki is mond meg lehetoleg, hogy te nem akarsz semmi komolyat , mert barkivel lefekszel. Vagy ha már ugyis tonkrevan b*va a kapcsolatuk akkor szolj a nőjének aztan vedd magadhoz ezt a nyomorultat akivel találkozgatsz.

máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!