Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon szégyellem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szégyellem magam, rettenetes barát voltam, ráküldtem valakit a barátnőm férjére hogy tesztelje a hűségét. Leírom az előzményét, következményét. Mi a véleményetek, mit mondjak?

Figyelt kérdés

Az előzmény az, hogy az elmúlt pár évben sajnos nagyon megváltozott a viszonyom ezzel a barátnőmmel, mondhatjuk, hogy 5 éve, 2019-ben kezdődött, és az elmúlt években fokozódott. Ő egyre fentebb került az életben, én meg egyre lentebb, és elfogytak a közös témáink ezáltal. Elméletileg még barátok voltunk, de gyakorlatban már sokat csökkent a kontakt, és én kezdtem keserű érzéseket táplálni iránta titokban. Inkább nem részletezem, hogy vele meg velem mi történt, de szerintem el tudjátok képzelni, milyen az mikor valaki szárnyal az életben, minden téren egyre jobban alakul neki (szerelem, karrier, pénz, stb.), meg milyen az, mikor valakinek egyre rosszabbul alakul az élete, és terhek szakadnak a nyakába. Ez lennék én. Amúgy ne feledjétek, a teljes világjárványosdi is ez idő alatt zajlott.

Na, és akkor érkezzünk meg idénre. Már nagyon sok rosszat éreztem ezen barátnőm felé titokban, és már csak havi max 1X beszéltünk Messengeren. Tali max évente 2X. Na, és van nekem egy másik barátnőm, ő nagyon zakkant. De úgy érzem, be kéne vezetni kamu neveket, különben nem lehet követni. Legyen az a barátnőm, akiről fentebb meséltem, A mint Arabella, és legyen ez a zakkant barátnőm B mint Bea. Na és Bea nagyon zakkant egy csaj amúgy, és már elmondtam neki hogy megromlott a barátságunk Arabellával, és ő még csak valószínűleg nem is tud róla, hogy én hogy érzek. És belelovalltam magam abba a gondolatba, hogy senkinek se lehet olyan tökéletes élete, még ha úgy is tűnik kívülről. És azt találtuk ki "Beával" (vicces ez a kódnév :D), hogy teszteljük "Arabella" férjének hűségét. És Bea volt a tesztelő, őt csakis én ismerem.

És szinte hihetetlen, de május elején sikerült megoldani... Hogy Arabella férje és Bea egy helyen legyenek, úgy, hogy én és Arabella, se semmilyen ismerős nincs jelen. Nem kettesben voltak, de ismerősök nélkül egy helyen, és Bea rámozdult. Előtte jó átbeszéltük, hogy öltözzön, meg milyen stílusban beszéljen ahhoz, hogy egyáltalán az esete legyen Arabella férjének. És Bea az egész rámozdulásról csinált hangfelvételt a mobiljával, megvan nekem is a felvétel. Viszonylag jól hallható minden, pedig volt alapzaj a háttérben. Nem olyan hosszú, csak 40 perc. És nem mondom, hogy történt megcsalás, de azért olyan dolgok hangzanak el, amik fájnának Arabellának... Fájna bármilyen szerelmes, párkapcsolatban, házasságban lévő nőnek.

És először örültem, hogy na, nem minden tökéletes Arabella udvarában se, de aztán meg azóta lelkiismeret furdalásom van. Hogy most miért volt olyan fontos ezt bebizonyítanom, meg hogy tulajdonképpen attól még nem csalta meg a férje, és ha Bea rá akarta volna venni szexre simán lehet nem járt volna sikerrel. Szerintem ez csak egy kis flört volt, egy házas férfi élvezte, hogy kell egy nőnek, nem több. Nem merek rákérdezni Arabellánál, de még az sem kizárt, hogy a férje elmondta neki otthon, hogy mi volt, nyilván kihagyva azokat a fájdalmasabb részleteket, mikor flörtölt Beával. De simán lehet attól még, hogy említette otthon, hogy volt valami.

Az nagyon fontos, többé Bea meg Arabella férje nem találkozhatnak, főleg nem úgy, hogy én is ottvagyok, mert azonnal lebukna a dolog. Az iszonyatosan gáz lenne.

Meg még mielőtt lelkiismeret furdalásom lett volna, el akartam küldeni Arabellának is a hangfelvételt, de nem küldtem, mert ugye tudná milyen hülye, szar barát vagyok. Azonnal egyértelmű lenne, önkényesen hűségteszteltem a férjét, ráküldtem valakit...

Egy kávézóban találkoztak amúgy, megtudtam Arabellától hova szokott beülni a férje mikor úgy jön ki a meló, egyedül. És sikerült hogy Bea ugyanakkortájt szintén ott lehessen abban a kávézóban, egy Frei Caféban.

Hát, ennyi a sztori, már tudjátok az előzményt, hogy rosszat éreztem Arabella iránt, meg a következményt, hogy van egy hangfelvételem, meg lelkiismeretfurdalásom van. Már nem érzek rosszat Arabella felé, erre legalább jó volt ez a hülyeség, mert így már újra jót akarok neki. Csak szégyellem magam, nem tom mondjak-e neki valamit? Á, nem merek semmit mondani. Meg mi van, ha valaha kiderül, mert meglátja Arabella férje Beát pl. egy közös Facebook képen velem? Van fönn most is közös képünk, csak hála a jó égnek "Arabelláék" nem Facebookoznak.

Mondjatok véleményt, meg ha van építő jellegű tanács, mit tegyek, megfogadom lehet. De nehogy azt tanácsoljátok, hogy szakítsam meg a barátságot Arabellával, mert amúgy nem akarom, főleg nem most már. Nagyon rendes ember, és Beánál pl. sokkal értelmesebb. (Sajnálom "Bea", tudod bírlak, de zakkant vagy azért, tudjuk. Remélem nem olvasod!)



máj. 11. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát ti betegek vagytok🤣 Isten nem bottal ver, ezt jól jegyezd meg.
máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

De sz.r hogy még te esdekelsz a végén bűnbocsanatokért🤣

Ezt ki kellett volna hagyni.

máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén Arabellát, de örökre.

Mi lenne, ha saját életed tennéd jobbá, nem másét rosszabbá?

máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
És mit követett el ellened, hogy ennyire tönkre akarod tenni az életét? Talán fáj, hogy valakinek jól megy az élet, te meg tiszta lúzer vagy és ha neked nem jó nehogy már neki jó legyen?? Meg is értem, hogy hátrahagyott téged, az ilyen toxic embereket mindenki távolítsa el az életéből, amíg nem késő. Aki barát az nem irigy, hanem együtt örül a másikkal. Az ilyen “baráttól” mentsen meg a jó Isten…..javaslom hogy szakadjál le a csajról és kezdjél el foglalkozni a saját életeddel, lehet azért vagy ennyire rottyon, mert állandóan azt lesed mások kivel hol és mit csinálnak…a pszihopaták köztünk járnak!!
máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nincs olyan hű,de jó életem,de minden olyan bolondot vonzok,mint te.Lehet neked is tenned kellett volna érte,hogy jobb legyen.Amúgy egy flörtben semmi nincs.Lehet Arabella csak kinevetne téged,milyen szánalmas vagy.Írigy és rosszindulatú vagy,remélem kicsit szenvedtet még az élet.
máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia Bea vagyok olvastam!
máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
egyébként aki ide önti a trágár kommentjeit sem különböző attól aki ilyet tesz, mert te legalább kiirtad magadból, és talán megszabadultál attól ami benned volt elengedted és könnyebb az életed most már sőt még talán szereted is Arabellát és hálás vagy neki, hogy ilyen állapotba juttatot, de aki annak hangot ad, hogy leirja hogy milyen aljas voltál, az sem különb tőled, csak azt hiszik a kanapéről irogatva.
máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez gáz, mert egy filmben volt hasonló sztori.
máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Nézd a jó oldalát Arabellának nem kellenek ellenségek, amíg ilyen barátai vannak, mint te. Szóval mégsem annyira tökéletes az élete. Bár szerintem pont ezért épített le téged, hogy javítson az összképen. 😁
máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem te is zakkant vagy nem csak Bea és nagyon remélem hogy ez ki fog derülni. Egy irigy senki vagy.
máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!