Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyerekvállalás úgy, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás úgy, hogy neki még felesége van?

Figyelt kérdés

3 éve szerető lettem.

Nem, nem vagyok rá büszke, de nagyon szerelmes vagyok... Viszont az idő halad és egyre jobban kicsúszom abból, hogy fiatal anyuka lehessek (25 vagyok). Ezt neki is mondtam, ő pedig, a legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy szintén szeretne gyereket, mindig akart, de a feleségével ez eü okok miatt kizárva és lassan 50 éves lesz, úgy érezte, erről elkésett.


Gyereket szeretne, velem.

Viszont elválni csak akkor akar, ha már teherbe estem. Azt mondja, hogy azért, mert neki szüksége van arra, hogy ne legyen egyedül, várja valaki haza és én itt vagyok fiatalon, csinosan, mi arra a garancia, hogy ha már nem lesz izgalom és ott leszünk egy hagyományos kapcsolatban, nem mondom azt 2 hónap után, hogy ez nekem kevés és inkább keresek mást? Találnék bárkit azonnal, ő pedig maradna egyedül... Nekem ez azért is rosszul esett, mert mióta ő az életem része, rá sem néztem másra, senkit nem találok vonzónak, ha nyomult is rám valaki, pl. szórakozóhelyen, undorítónak találtam és szabadulni akartam onnan. Mert nem akarom, hogy más flörtöljön velem, más hozzám érjen. És ezt ő is pontosan tudja.


Én úgy gondoltam, hogy 1-2 évet lehetnénk együtt, rendesen, felvállaltan, csak ketten. Élvezni a mindennapokat, a szabadságot, majd utána vállalni gyereket. Ő azzal jön, hogy jövőre 50 éves lesz, nem akar tovább várni, szeretné még látni a gyerekét egyetemistaként. De most mit számít, hogy 50, vagy 51 évesen lesz apuka?

Őt is megértem valahol, de egy gyerek nem olyan, mint egy kényelmetlen cipő, hogy ha mégsem jön be, visszaviszem. Azt sem akarom, hogy mindenki szemében én legyen a szerető, aki bekapta a legyet és emiatt szedte el a férjet otthonról. De félek, hogy ha nemet mondok, elveszítem.


máj. 13. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim válasza:
100%

Csak szédít téged ez a hapsi és undorítóan viselkedik a feleségével is. .. lépj ki inkább a kapcsolatból.


Szerintem ha terhes lennel sem maradna veled és adná fel az eddigi életet ha eddig nem tette

máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
100%

Most ez egy kamukérdés?


Te erre vágysz, hogy egy 50 éves embernek vállalj gyereket, aki azért annyira nem szeret, hogy ott hagyja az asszonyt?


Ne már, ilyen buta lányok a valóságnan nincsenek.


Vagy te az a fétises vagy, aki mostanánan minden másnap kiír egy ilyen 50 éves apukás kérdést?

máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
98%
Kamu
máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 A kérdező kommentje:

Én nem annyit látok belőle, hogy 50 éves.

Sőt, az életkora nem is érdekel.


Számomra ő az, aki megad mindent, aki valóra váltja a vágyaimat, álmaimat. Akire számíthatok a legrosszabb óráimban, akivel osztozhatok az örömömben. Aki itt van, ha szükségem van rá. Olyan érzés vele lenni, mint a karácsony reggel, gyerekkoromban. Mikor bontogatod az ajándékokat, sütemény illat van, kint esik a hó, a tv-ben a kedvenc meséd megy és minden jó. Pont így érzem magam vele, minden egyes alkalommal.

máj. 13. 11:16
 5/88 anonim ***** válasza:
100%
Mit érzel olyankor amikor a feleségével szexel? Ne legyél már gyerek. Soha nem fogja otthagyni. Neki nem te vagy az ideális, ha igaz a történet. A kapcsolatot se válalja fel.
máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy simán elhiszem, hogy vannak olyan érzelmi nyomorultak, akik a szeretet legkisebb illúziójába is úgy kapaszkodnak, mintha az lenne a világ...

De nem tudok épp ezért semmit írni, ami felnyitja a szemed, milyen súlyosan át vagy baxva, mert nem fogod elhinni. Remélhetőleg csak pár évet pocsékolsz el rá, mielőtt te is rájössz, és nem egy gyerek életét cseszitek tönkre. Hidd el, ennél többet érdemelsz.

máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem kamu. Van egy távolabbi ismerősöm, aki szintén szerető státuszban van, a férfi hitegeti évek óta, hogy ott hagyja az asszonyt, így szereti úgy szereti, de persze semmit sem tesz, hogy együtt lehessenek. Ha valaki szereti a másikat nem keres kifogást, hogy miért nem lehetnek együtt. Nem tűz ki idióta célokat, hogy na majd akkor elválok.
máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
100%
5-ös 🤣🤣🤣🤣 Jó a kérdésed.
máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már a meséket. Egy hatás ember soha nem lesz mindig melletted ha szükséged van rá. Te mindig csak második leszel. A kis titok.
máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 A kérdező kommentje:

De senki nem tudna többet nyújtani.

Ezt a barátnőim is mondták, hogy hihetetlen, mennyire elviseli az összes hisztimet, rigolyámat és nem hagyott még ott.

máj. 13. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!