Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás közben a páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás közben a páromra gondolok, hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Miközben megcsalom párom, végig arra gondolok, hogy ő teszi velem azt, amit éppen a szeretőm.

Igazából szeretném, ha ezeket a párom csinálná velem, de ő nem szeret sem puncit nyalni, sem “bemelegíteni” szex előtt. Főleg ez az oka, hogy mással vagyok néha néha. Nagyon szeretem a párom és azt akarom, hogy mindenzt ő csinálja. Próbáltam már vele erről beszélni, de egyszerűen nem szereti ezeket a dolgokat, pont. Csak ennyi miatt nem tudnám elhagyni.

Mit tegyek?!



máj. 14. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Magyarul a párod egyáltalán nem odaadó, és önző.

Miért nem hajlandó orális kényeztetésben részesíteni? Ez hozzátartozik az együttléthez. Azért ez nem így működik, hogy meg se magyarázza az okát nem csinálja és kész.

Nem tudom sajnálni, ha az ilyet megcsalják, te pedig a valótlanról fantáziálsz, hogy ő csinálja neked, holott esze ágában sincs, és szeretőt tartassz mellette!

Hiába szereted őt, ha szexuálisan nem passzoltok, és már a megcsalásnál tartotok, mit vársz egy ilyen kapcsolattól?

máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Játszod egy darabig aztán kiderül mint minden. Olyankor nem lesz semmi szó a tarsolyodban és lesz nagy megbánás és megbántódás.

Szerintem a szeretővel megélt helyzetek 1 a millióból ami a kapcsolatban meglehet otthon, kettő együtt egészíti ki egymást, de sajnos az van hogy élvezetből nem lehet kapcsolat és kapcsolatból sem mindig jut ugyanaz az élvezet.


Szerető pedig azt adja ami otthon nincs, ezért olyan mint a drog.

De azt te is tudod hogy 1 dolognak megfelelni még hazugság árán is könnyű...


Szeretőért ne hagyd el a srácot. És azt is tudd hogy nyalással is megfertőzhet nemibetegségekkel, uh ha párod farka ilyen olyan lesz egyből lebuksz.

Szerető ha téged megtalált mást is megfog és stb.


Vannak olyan tényezők amiket nem lehet megjátszani, ezekben a receptorokban a Nők szerintem jobbak de legtöbb viselkedési forma automatikusan jön a helyzetben ezeket pedig mindkét nem foghatja a radarjával.

Nem kellenek nyomok se.

máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Úgy fogsz járni, mint az én feleségem. Neki is lett szeretője, azóta egyáltalán nem nyúlok hozzá, most már egy éve. Akárhogy próbálkozik. Köztünk megszűnt az intimitás, és ez így is marad. Ő sem akar elhagyni engem amúgy.
máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

2-es bujj már el még a puncinyalással fertőzést kap a szeretőjétől 🤣🤣

Szerintem boldogan bevállalja a puncinyalást, ha már a pasija nem képes rá mert vagy önző, vagy undorodik a puncijától! Mégis milyen lenne a farka? Talán lefog rohadni, mert valaki kinyalta? Ha ennyire undorodik a saját nőjétől, az sem lepne meg ha meg se dugná, vagy azt is csak gumiban!

A szeretőért ugyan ne hagyja el a srácot, de magáért igen! Ha már megcsalásra kényszerül, mert nem passzolnak szexuálisan, és nem kap meg egy alap dolgot a szexben, ott ő sem lesz boldog!

máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as a te feleséged ha megcsalt megkellene keresni az okát, és nem csak a masikat hibáztatni és duzzogni, meg azzal büntetni, hogy nem vagy hajlandó megd*gni ezekután sem, mert így csak visszakergeted másnak a farkára, aztán durcizhatsz tovább!
máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

#5

Az volt a baja, hogy emésztette a tudat, hogy mint feleség, rajtam kívül mással nem szexelhet. Az ok tehát megvan. Sajnos én nem tudok minden hónapban más férfi lenni. A hűség döntés kérdése. Ahogy az is döntés kérdése, hogy én ezek után nem akarok vele szexelni.

Ezen kívül nem durcizom, megyünk jobbra-balra, viszek haza virágot rendszeresen, stb. Csak egyszerűen én így ebben a formában nem akarom őt megdugni. Most már szabad neki a pálya, egyedül engem nem kaphat meg.

máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
6-os ha téged nem kaphat meg, hiába viszed neki a virágot, ugyanúgy más férfi karjában fog kikötni! Ezzel a hozzáállásoddal, hogy hozzá se nyúlsz, nem sajnállak, hogy félrelépett, gondolom hozzá sem nyúltál, és egyszerűbb őt hibáztatni mekkora céda.
máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

#7


Nálad valami nagyon csúszik.

Elég világosan leírta a 6os a helyzetüket....

máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
7-es és az megoldás, ha továbbra sem törődik vele?
máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Kicsit félreértettél. Bár olyat nem is irtam sehol, hogy a szerető előtt nem volt rendszeres szexuális életünk. Addig szerelmes voltam, és kívántam őt.

Nem a szexel volt a baja, hanem , hogy az új farok izgalmát nem tudtam megadni. Én úgy működöm, hogy érzelmek nélkül, lélektelenül nem akarok együtt lenni vele. A virágot nem azért viszem neki, mert meg akarom dugni, hanem azért, mert tudom, hogy örül neki. Nem rossz ember ő, csak nem tudok már szerelmes lenni belé.

máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!