Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 35-éve vagyunk házasok.2-félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-éve vagyunk házasok.2-félrelépesem volt tizenéve.2 éve uj munka s megvaltozott.kritizalt,lenézett,s intim kapcs.elmaradozott. Felkerdeztem,s hozzatettem ha elmondja meg e csalt,akkor elmondom menyiszer voltam hűtlen. Nem erdekelte hány nőm volt?

Figyelt kérdés

Kérdésem? meg e csalt szerintetek.

Ha nem hűtlen s nincs vaj a fején, akkor sem erdekelte volna hogy meg e csaltam még másokkal? Vagy azert nem tért ki rá, hogy hagyjam a kérdésemmel, s ejtsük a témát.azóta sem kerdezte egyszer sem,,,másfél éve gyötrődünk.s nem akar beszélni róla.igen vagy nem?



#Vajon megcsalt a párom?
máj. 15. 03:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul lehetne?
máj. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát most azt hogy meg-e csalt-e vagy nem-e csalt-e meg-e azt mi nem igazán tudjuk innen meg-e mondani. Viszont az kijelenthető hogy nem a legcsodálatosabb házasságban élsz.
máj. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
megcsalt, de már tesz a fejedre. Nem fog lehet elválni-e, de hogy nem veled boldog az igen valószínű.
máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
A nőket nem érdekli az olyan téma amihez nem tud hozzá szólni. Ergo nem csalt meg lehet és azt gondolja Te sem őt.
máj. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
Elég egyértelmű hogy megcsalt
máj. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Mivel megcsaltad, azt nyilván sejtette és kiégett a kapcsolatotok alatt. Már gondolom annyiszor elnézett neked mindent, hogy belefáradt és elég valószínű, hogy most találkozott valakivel, aki figyel rá és törődik vele...
máj. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Fú, bazzeg, inkább a helyesírásod rágódj, ne ezen a témán. Ti olyan satu egyszerűek lehettek, hogy nem ez a legfőbb problémátok.
máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy pontosan tudja, hogy hányszor csaltad meg, csak veled maradt a kényelem miatt. Na meg persze nem akarja bevallalni, hogy ő meg dupla annyival férfivel csalt vissza.
máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Felkerdeztem"

Ezt fájt olvasni is.


"akkor elmondom menyiszer voltam hűtlen"

Ezen a ponton engem sem érdekelne.


Nem érdekli igazából. Valamiért mégsem akar elválni.

máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hagyd élni szegény asszonyt!
máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!