Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem?telefonoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem?telefonozás ,facebook,titkolt instagram-tik-tok,rákérdeztem s tagadta.posztjaiban nem szerepeltem,mintha nem léteznék megvádoltam,erre ő azt mondta felejtsük el azt a fél évet s olyan partnert kapok ágyban hogy megbolondulok.

Figyelt kérdés
Van okom az aggodalomra hogy megcsalt? 35- éve vagyunk házasok a feleségemmel.szó szerint azt mondta ha elfelejtem ez elmúlt fél évet, akkor a ku..ám lesz,igen,mert mindig arra vágytam.mert tud!olyan lenni! De ne kombináljak majd hogy honnan tudja amit ad! Megcsalt?

máj. 15. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Atya világ. Mégis mi a szar folyik a világban?
máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Nőként írom, hogy ez egyben szánalmas és izgató😳

35 év azért nem semmi, lehet érdemes lenne inkább megbeszélni.

máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

"ne kombináljak majd hogy honnan tudja amit ad! Megcsalt?"

Leckéket vett.

máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
35 éve vagytok háasok gondolom jóval 50 felett vagytok, így ezt a tini social media drámát nem nagyon értem, meg azt sem hogy ennyi idő után most akar k*rva lenni az ágyban 🫣😳
máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Szétcsalt és? Fogadd el vagy tipli... idióta
máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Ha tud olyan jó lenni, hogy megbolondulsz, akkor eddig mi tartotta vissza...?


Üres ígérgetés, dobd ki a fenébe. Gerinctelen ringyó.

máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

"Nőként írom, hogy ez egyben szánalmas és izgató😳"


Pontosan ez az egyik legnagyobb baj manapság. Hogy szánalmas és izgató. Ezért akarnak egyre kevesebben kapcsolatban élni, mert nem tudják az emberek elfogadni, ami izgatja őket. Szánalmas és izgató... beteg vagy.

máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha 35 éve vagytok házasok, akkor kamu a kérdésed.
máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha 35 éve vagytok házasok, akkor mit vádaskodsz? Örülj, ha még néha megpiszkál bottal.
máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Hagyd élni szegény asszonyt...
máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!