Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt szerintetek?

Figyelt kérdés

munkahelyén a feleségem főnöke s a nejem közt azt hiszem kapcsolat alakult ki.

miből gondolom?

mert a feleségemmel kirobban vita után nem ment oda dolgozni s a főnöke sem hívott föl hogy a legjobb embere akire mindent rábízhatott még kulcsot is kapott kinyitni az éttermet ha szükséges s bezárni is ha úgy van.

nem mondta menjünk ki s tisztázzuk hisz így elveszti a legjobb munkaerőt aki kulcsfontos a működéshez.

s a főnöke miután felhivtam hogy beszéjünk mert fontos.

azt éreztem tartzózkodik ill. aggódik. mivel azt kérdezte személyesen? vagy inkább telefonon beszéljünk?

hmmmm.

elhivtam magamhoz nem akart bejönni de mégis rászánta magát.meg akartam kötni a kutyát , lehajoltam s a pasi hátraugrott , azt hitte meg akarom ütni. miért????

mindegy...fél óra beszélgetés után kikisértem s a kapuban azt kérdezte: amugy milyen a szexuális kapcsolatom a feleségemmel???!!!!

holott idegen s 3-szor beszéltünk egy év alatt.

a kérdése alatt ugrált a bal szemöldöke s rángatózott a szája.

pffff.....

FONTOS: a feleségem ennek a pasinak a afcebook profilját nézte minden reggel.délben.este..még volt hogy éjjel is.

rákérdeztem,az mondta az étlap rendelések miatt.

de az étteremnek van oldala is...de nem,,,igaz azt is nézte,,, de minek akkor külön megnézni az ő profilját is,,hisz ott is ugyan az van ami az étteremmel kapcsolatos.

de ott sztem más posztokat nézett róla.

ez az illető valentinra kapott 3-napos wellness pihenőnkön.

ráink irt,vagyis a nejemre. hogy reméli mi már reggelizünk. mert a csapat már eszik.

valentinkor ilyesmivel zavar? hmmm.

ezt mutatta is a nejem...

de azt nem mutatta a feleségem mit irt oda.

leirom: azt hogy lehetne ugyanez a kaja ha hazaérünk?

a főnöke válasz: nem ! mert akkor "lángos lesz jól lecsepegtetve" smile: nyalós kacsintós.

feleségem válasza: tökéletes: szivecskével.

ezeket persze sosem láttam.csak két hónapja...más profilról megtekintve.

segítsetek abban hogy biztos legyek a dolgomban.

nem elhagyni akarom , hanem a férfi büszkeségem, s a döntési jogom megtartását megőrizni.

hiszen tudom nem hagynám el : hacsak nem kuszább ennél is a dolog...

köszönettel s tisztelettel mindazoknak akik időt szánnak a problémánkra.

üdv!

ennyi elég nektek ahhoz hogy legyen véleményetek?



#megcsalás #nem csalt meg
máj. 16. 17:30
A kérdező szavazást indított:
igen megcsalt
nem csalt meg
gyanús
ennyi információ kevés dönteni
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha van kedved privátban írhatsz még részleteket.

De biztos vagyok benne kérdező, hogy megcsalt.

Igazából nem az a kérdés itt, hogy megcsalt e vagy sem, hanem az, hogy szeretnéd e tudni 100%-ra. Mert 100%, hogy megcsalt.

És ha kiderülnek az ocsmányabb részletek, azok hihetetlenül nagy lelki károkat fog okozni neked.


Vagy abbahagyod a kutakodast és élsz így vele, tudva, hogy hűtlen, vagy pedig lelépsz.


Én sajnos belementem, undorító módon a dologba, amikor megcsalt a barátnőm, minden apró részlet, írás áhhhhhh.....bár ne láttam volna....azóta lelkileg rottyon vagyok.

máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%

Ha nem bízol benne, megette a fene.

Veled kedves és megértő? Jól megvagytok együtt? Ez a lényeg.

Máshogy viselkedik veled, mint régebben, és boldogtalanok vagytok?

Ez a fontos, nem az, amit írtál: "a férfi büszkeségem, s a döntési jogom megtartását megőrizni"

máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es ha homokba dugja a fejét szerinted jobb?

Végigolvastad egyáltalán amit írt?

Amúgy meg ha mas férfi a feleségemet a szájára venné, hogy milyen a szexuális életünk azonnal lefagynék, hogy ez mégis mit jelent?

Szerintem egyértelmű, hogy kavarnak!

máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha csalná akkor nem bratyiznának ilyen nyíltan
máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"ha mas férfi a feleségemet a szájára venné, hogy milyen a szexuális életünk azonnal lefagynék, hogy ez mégis mit jelent?"

Ott helyben rákérdeztem volna, hogy miért kérdezi.

máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit zagyválsz itt össze?
máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy rohadtul kusza, a felét nem értem csak odaképzelem a válasz igen, megcsal.

"nem elhagyni akarom , hanem a férfi büszkeségem, s a döntési jogom megtartását megőrizni."

Na ezt magyarázd már el. Hogy a francba akarod te a büszkeséged megőrizni úgy, hogy tudod csal a feleséged de nem hagyod el sosem, vagyis semmit nem teszel..és milyen döntési jogod? Miről nem dönthetnél ezek után vagy nem tudnál dönteni? Ez érthetetlen számomra. Szerintem szedd össze magad és légy férfi. Ez amit itt most előadsz ez sajnos semmi.

máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!