Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 éves, harmonikus kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves, harmonikus kapcsolatban utána járnátok, hogy párotok megcsalt-e a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Először is kiemelném, hogy jelenleg minden rendben van a kapcsolatunkban, tényleg nagyon jól érezzük magunkat egymással és 100% biztos vagyok benne hogy JELENLEG nem csalna meg.


Tegnap viszont kicsit beboroztunk és azt mondta, hogy amikor elkezdtünk randizni, akkor ő még közbe szexelt a munkatársával, majd gyorsan javította hogy pont az első randink előtt pár nappal szexelt vele.


Ezzel még önmagában nincs is nagy probléma, de azt tudom hogy ennek a munkatársának amúgy kb egy éve a szeretője volt. A férfi nem főnöke, de pozicióban fejjebb volt, és most azon agyalok hogy vajon tényleg vége lett ennek a viszonynak amikor én képbe kerültem, vagy max a randiig, vagy talán utána is hónapokig tartott vagy amíg ott dolgozott? (miután összejöttünk egy év után munkát váltott)


Azóta nem tudom kiverni a fejemből, hogy lehet hónapokig vagy fél évig-évig teljesen hülyének nézett.


Hesegessem el ezt a gondolatot és koncentráljak arra hogy mostmár milyen jó? De akkor hogy nyugtassam meg magam?

Vagy járjak utána, pl ha megvan a férfival a régi beszélgetése, olvassak bele?

Ti mit csinálnátok? (Kort és nemet is írjatok)


Én 30F, ő 26N, a másik férfi olyan 35 körüli családos.


máj. 17. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nem járnék utána. Sokan főleg nők akkor szakítanak végleg ha már a másik kapcsolat biztos. Ez nem befolyásolja a kapcsolatotok.
máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha amúgy most nem csal meg, te ebben 10.000.000%-ig biztos vagy, akkor miért csalt volna meg, ha már együtt jártatok? Szerintem akkor lezárta a dolgot, csak amíg randik vannak és komolytalan az egész, addig maradhat a digidugi mind a két féltől.
máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

"Először is kiemelném, hogy jelenleg minden rendben van a kapcsolatunkban"


Akkor most hiányzik egy kis dráma. És még a nőkre mondják, hogy "hisztikirálynők"...

máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose legyél biztos semmiben.
máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

"Én 30F, ő 26N, a másik férfi olyan 35 körüli családos."


Ha a csajod nem bánta egyáltalán, hogy családos férfival feküdt össze akkor nem fogja nézni azt se, hogy téged a jövőben megcsaljon bármikor HA nem csal jelenleg is.


Az még hagyján, hogy nem jártatok és szexelt valakivel, de családos apával nagyon nem jó fényt vett rá.


(A férfi még rosszabb, de nem tudta volna levarrni hogyha a csajod nem hagyta volna!)


Emiatt elhagynám, nekem nem fér bele ilyesmi.

máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Azt a kérdést tedd fel magadnak és válaszolj rá őszintén, hogy szakítanál -e vele, ha viszonya volt vele a kapcsolatotok alatt, akár az elején. Ha nem szakítanál vele mert most minden happy, akkor ne járj utána. Csak kínoznád magad feleslegesen. Ha kidobnád, akkor pedig hajrá. Mondjuk azért rohadtul harmonikus lehet az a 2 éves kapcsolat, ahol lehetséges hogy a kapcsolat fele alatt végig csalt téged.

Ha megengedsz egy személyes véleményt, nekem nem kéne olyan ember, aki miután megismert még több vasat tartott a tűzben.

N/34

máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodt lehetsz hogy minimum a randi időszak alatt összejártak, nem véletlenül mondta először azt hogy még a randik idején együtt voltak.
máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!