Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy éltétek meg ha szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éltétek meg ha szakított veletek a szeretőtök?

Figyelt kérdés
Nem lebukás miatt! Kérlek normális válaszokat így is padlón vagyok, nem kell a pálcatörés

máj. 20. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul. Foglald el magad. Szedjel nyugtatot, csinalj fogyokurat, sportolj es dolgozz amennyit csak tudsz
máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most ki a szerető? Te vagy, vagy a másik volt? Ki dobott kit és miért?
máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így! Utána rá pár hétre újból hiányoztam neki, és megkeresett, én pedig újból belementem. Természetesen rá másfél hónapra újra kidobott, annyi külömbséggel, hogy most már nem is közölte, csak letiltott,

Semmi mást nem jelentünk nekik, mint játékszerek, akit akkor dobnak ki amikor már nyűggé válik, és ha hiányuk van visszajönnek!

Ne aggódj visszafog jönni, a kérdés, hogy hagyod e magadat újra hülyének nézni! Ők addig játszmáznak ameddig hagyja a másik!

Vagy azért szakított veled, mert így akarja jóvá tenni a feleségének, vagy azért mert most rádunt, vagy mert épp van új nő a láthatáron aki izgibb mint te, majd ráun arra is és újbol lehetsz te a soros!

máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

En vagyok az egyedulalló nő, azért hagyott el mert kezdett nyűggé válni neki, nem fog visszajonni hozzám 100%

Árvának és elhagyatottnak érzem magam, nagyon rossz. Kavarognak bennem a gondolatok, ő volt nekem az életembe, se barátok se senkim nincs rajta kívül, sokat sírok és üresnek érzem magam

máj. 20. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a szomorú, hogy elhagyott! Inkább az, hogy egy házas férfit tartottál minden menedékednek! Amikor bevállaltad vele, gondolom tudtad, hogy ez nem fog örökre tartani! Egy szeretői státuszra ne vegyél garanciát, hogy örökre fog tartani, itt nincs semmi kötöttség!
máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Szakítás szeretővel? Nekem ez valami új. Ez nem alapból egy titkos viszonyt jelent? MIt vártál tőle mégis? Nem voltatok párkapcsolatban eddig sem...
máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom és tudtam h ez nem lesz sokáig tartó, csak sodrodtam, kiakartam élvezni még lehetett, sajnálom hogy elérkezett a vége.tudtam elfogjonni ez a pillanat talán emiatt könnyebb kicsit, de attól még nagyon fáj
máj. 20. 19:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Kerestem màsikat.
máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Házas pasiért kár hosszan bánkódni. Eleve gerinctelen, oké, hogy a kémia megvolt, de ne gondolj bele túl sokat, örülj, hogy szabad vagy, és hátha megtalál egy normálisabb szingli, akkor nem kell többé titkolózni, meg örök 2.-nak lenni.
máj. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szarul. Új sport, pszichológus, barátok, és sok idő (közel egy év). Kitartást, idővel jobb lesz és egy nap már nem fog fájni
máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!