Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek meglátszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meglátszik egy pasin, ha megcsal?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen régóta vagytok együtt, mennyire ismered...

Én pl. észrevettem az exemen, 2,5 év után csalt meg.

2012. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a párod.Ha jól csinálja nem :)
2012. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még csak 3 hónapja... de mostanában van olyan érzésem, mintha megcsalna, de nem merek rákérdezni... Kezd hideg lenni. És ez nagyon zavar.
2012. ápr. 7. 17:58
 4/7 $ € Ž ***** válasza:
Ha elég intelligens a fiú, sosem lehet észrevenni rajt. :)
2012. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy már nem szeret, és ezzel azt akarja elérni, hogy TE szakíts vele. Ülj le vele, és kérdezz rá konkrétan. Amúgy hány évesek vagytok?
2012. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen .. az egyik jel az, amit te írtál. Nekem néha ha hosszan a szemébe néztem, félrekapta a tekintetét. Még azóta is bennem van az a kép, és rohadtul fáj.
2012. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha ugyes a csorika akk nem latszik meg... amugy is, ha szereti a csaj a sracot akk mindent elhisz nki... meg ha gyanus is
2012. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!