Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni ha tudom, hogy egy rib@nc? Miért hiányzik eszeveszettül?

Figyelt kérdés
Volt 1 lány 1 éve ismerem és szexkapcsolatnak indult a dolog,de beleszerettem útközben.Ténylegesen jártunk talán ebből 1 hónapot.Bebizonyosodott róla 99%-ban hogy dugta az exe és még ki tudja ki.Az viszont 100%,hogy hazug volt,agresszív,verekedős,önző,hisztérikus és labilis személyiség.Mégis rohadtul hiányzik pedig az eszem azt mondja nem lenne szabad,mert jobbat érdemlek.A SZEX fantasztikus volt vele és megőrjít a tudat,hogy mással csinálja most.Persze ő mindig mindent tagadott.

2012. ápr. 11. 03:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nagyon gáz.
2012. ápr. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy rendes lányt és kész,és nem ő hiányzik,hanem csak a szex vele,ennyi.
2012. ápr. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a szex hiányzik neked.Jobbat is találsz.
2012. ápr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is jártam egy ilyen elmebeteg kamugéppel aki közben össze-vissza dugott mással. Különbség, hogy ő egy ártatlan, templomba járó báránykának állította be magát, aki sosem szexelne érzelmek nélkül. Nekem is nagyon hiányzott, mert egyszerűen szeret(t)em azt a lányt, aki a rib.nc mögött volt benne. :(
2012. ápr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
élő példa, hogy a pasihoz a farkán át vezet az út.
2012. ápr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a baj, hogy van valami elképzelésed arról hogy milyen kapcsolatot szeretnél, és őt teszed be a női szerepbe! Valójában az után vágyódsz még, aki kellett volna legyen ahhoz hogy boldog legyél. Az ilyen szakítás utáni állapotot pedig úgy kell kezelned hogy amikor eszedbe jut, akkor szedd elő azokat a rossz dolgokat egytől-egyig ami miatt haragszol rá! Ezekkel könnyen el lehet nyomni a hiányérzetét!
2012. ápr. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
még egy ri*bancot is lehet szeretni, csak nem érdemes.
2012. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ott van a baj, hogy van valami elképzelésed arról hogy milyen kapcsolatot szeretnél, és őt teszed be a női szerepbe! Valójában az után vágyódsz még, aki kellett volna legyen ahhoz hogy boldog legyél. "


Zöld kéz :-)


Itt a lényeg, ezen gondolkozz el.

2012. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6 és 8 igazatok van ez sokat segített.
2012. ápr. 11. 19:38
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
azért mert 2 embernek nem jött össze más ribikkel neked még lehet hogy ő a párod!
2012. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!