Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti lebuktatnátok? Vagy hagynátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lebuktatnátok? Vagy hagynátok?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki folyamat csalja a barátnőjét, a lehető legpofátlanabb módon. Engem nagyon felháborít, és nem tudom, mit tegyek. Lebuktassam, viszont akkor bekavarok az életükbe, vagy hagyjam mivel nem az én dolgom, de tétlenül végignézem, ahogy átkqrja a csaj fejét. Mit tennétek?

2012. ápr. 27. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj jóbarátod, akkor valamilyen szinten te is átbaszod őt ha nem szólsz. Ha nem vagytok olyan viszonyban, akkor viszont csak egy sz*rkeverő leszel, amiből jól sehogy nem fogsz kijönni.
2012. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
neked ehhez semmi közöd.ha a csaj ennyire béna akkor meg is érdemli h csalják.a másik az hogy még te kerülsz szar helyzetbe,mert ha szereti a fiút,neki fog hinni,nem neked!azt fogja hinni kitaláltad h szetmenjenek
2012. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Miért a csaj bénasága az h megcsalják???
2012. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Ha a helyedben lennék, nem szólnék bele, mert nem az én dolgom és nem akarok én a köcsög lenni. Talán beszélnék az emberrel, hogy legalább a nőjét dobja ki, ne szívassa.

Ha a csaj helyében lennék, mindegy honnan, de valaki mondja el, ha tudja, hogy megcsalnak. Minden nap, amit a csávóval tölt az életének pocséklása emellett a farok mellett.

2012. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
lenne konkrét, letagadhatatlan bizonyítékom, ezzel nincs gáz. a csajjal annyira nem állunk közel egymáshoz. viszont nem ő a béna, hogy nem veszi észre, éppen ezért sajnálom nagyon...
2012. ápr. 27. 21:11
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora haverod a srác. Ha az igazságérzeted fontosabb, akkor áruld el a barátnőjének amit tudsz, és vállald be hogy a srác többé nem áll veled szóba. Személy szerint én úgy gondolom, hogy ez lenne a legkisebb veszteség ami érhet. Cserébe felnyitottad valakinek a szemét.
2012. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
kihagytam valamit: sajnos a srác a barátom egyik legjobb barátja... félek, hogy többet vesztenék ezen, mint az a f.sz... :/
2012. ápr. 27. 21:19
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit meg nem adtam volna érte ha az exem egyik haverja elárulja nekem h fűvel fával megcsal. Nem pazaroltam volna el 2 évet az életemből 1 ilyen bunkóra.
2012. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit csinálnék ha a te helyedben lennék. Talán akkor sem tudnám eldönteni. Vagy szólnék, vagy nem. Aztán valószínűleg kitalálnám az ideológiát, hogy miért úgy volt helyes.
2012. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én lebuktatnám az tuti

utálom az ilyeneket

2012. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!