Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm de nem tudok szakítani vele mert ő az első olyan lány akit tényleg szeretek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy pincebuliban voltunk ahol is a saját szemem láttára rámászott egy srácra. Mentségére legyen szólva hogy ivott sokat (bár megkértem, hogy ne tegye) ami befolyásolhatta ... ebben a helyzetben voltunk 3 hete is de ő folyamat azt hajtogatja, hogy szeret. Nem tudom mit kellene tennem per pillanat mert nagyon szeretem!!!!!!!!

2012. jún. 10. 18:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Vegyél egy kényelmes papucsot.

A csajodnak már van.

2012. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
papucs vagyok az igaz, de egyszerűen nem tudom hogy áljak neki a szakításnak. Nagyon sokan mondták már hogy jobbat érdemlek de a az a baj hogy eddig nagyon úgy vaguok vele hogy ő kell. a családja teljes mértékben elfogad, látja rajtam mindenki hogy imádom a barátnőmet!ezek után a dolgok után kezdem azt érezni hogy nekem csak ez jár! akár hány barátnőm volt eddig mind ki akart használni mert anyám szerint ''túl jó szívem van'' ... szerintem meg csak annyi a bajom hogy ő az első lány akibe szerelmes vagyok! szal papucs vagyok igazatok van mindenben. ma megteszem a következő lépést! köszi gyerekek a kommenteket. jók vagytok !!
2012. jún. 11. 06:10
 13/21 anonim ***** válasza:

1.a csajon mennyi ruha volt,mikor rámászott a srácra?

2.mit csináltál mikor láttad?

2012. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Dugd meg mégegyszer és dobd ki.
2012. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

a barátnőmön nem sok minden de takarta a ruci ... am meg közvetlen ott feküdta rajtam és amikor bejött a srác akkor leugrott rólam és rámászott közben ezt mondta "csináljuk hármasban?" na nekem ekkor szált el az agyam és ott hagytam de nem jött utánam hanem bent maradta a többiekkel és sírva azt hajtogatta hogy nem akata meg hogy a pia miatt van.


nem csak úgy egy hogy megbaszom és ott hagyom! én nem olyan vagyok aki igényli ezt mert ha pina kell akkor pinát kapok! nemm vagyok elveszve viszont NAGYON SZERETEM!!! értitek, nem?

2012. jún. 11. 17:16
 16/21 anonim ***** válasza:
Értem, hát akkor légy lábtörlő. Hány évesek vagytok?
2012. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
megcsókolta a másik srácot?
2012. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

nem mondanám magunkat túl idősnek de szerintem ez nem kor függő..

am meg igen, megcsókolta!

tegnap szakítottam vele tehát a problem egyik fele megoldva. a másik az az hogy ki kell bírnom nélküle. na azthogy csináljam??

2012. jún. 12. 07:18
 19/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok,de őszintén!A nehezén már túl vagy,csak ne hagyd hogy visszaszerezzen.Légy nyitott,bulizz sokat,ismerkedj és nemsoká találni fogsz valakit,aki nem fog megcsalni.
2012. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Próbáld meg lekötni a figyelmed valamivel, hogyha eszedbe jut, menj el futni mindenképp kötsd le magad sikerülni fog!!
2012. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!